03.10.2022

Kolčavka: v prodeji jsou byty na Praze 9

01.10.2022

Rezidence Bella Vista: v prodeji jsou byty v pražské Troji

30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

29.09.2022

Kutnohorské Zahrady: v prodeji jsou rodinné domy ve Středočeském kraji

28.09.2022

Bytový dům Dalejská: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Starý pivovar

V prodeji
Kollárova, Královo Pole, Brno

Detaily

O projektu

O projektu: V Brně se připravuje zajímavý rezidenční projekt, který navazuje na budovu starého klášterního pivovaru. Nejvýraznějším prvkem Rezidence Starý pivovar bude tvarovaná fasáda s obkladem z režných cihel.

Celkem rezidence nabídne 52 bytů s dispozicemi od 2kk po 3+1, komerční prostor a zahradu. K bytům budou náležet velké terasy a parkovací místa v hromadných garážích v suterénu.

Developerem je společnost DOMOPLAN, která na projektu spolupracuje s architekty ze studia RAW. V první polovině roku 2020 již bylo vydáno územní rozhodnutí a developer chce začít stavět do konce roku 2020.

Lokalita: Projekt je umístěn na prázdném pozemku v Kollárově ulici v klidné částí Brna - ve čtvrti Královo pole. S domem bude sousedit park s dětským hřištěm a v okolí široká nabídka obchodů a služeb.

Centrum města je dostupné do 10 minut díky MHD, tramvajová zastávka Semilasso je vzdálena pouze 250 m. Nedaleko je také Brněnská přehrada či Kraví hora.

Co si o projektu “Rezidence Starý pivovar” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty