Developerský projekt Rezidence Starý pivovar

V přípravě
Kollárova, Královo Pole, Brno

Detaily

O projektu

O projektu: V Brně se připravuje zajímavý rezidenční projekt, který navazuje na budovu starého klášterního pivovaru. Nejvýraznějším prvkem Rezidence Starý pivovar bude tvarovaná fasáda s obkladem z režných cihel.

Celkem rezidence nabídne 52 bytů s dispozicemi od 2kk po 3+1, komerční prostor a zahradu. K bytům budou náležet velké terasy a parkovací místa v hromadných garážích v suterénu.

Developerem je společnost DOMOPLAN, která na projektu spolupracuje s architekty ze studia RAW. V první polovině roku 2020 již bylo vydáno územní rozhodnutí a developer chce začít stavět do konce roku 2020.

Lokalita: Projekt je umístěn na prázdném pozemku v Kollárově ulici v klidné částí Brna - ve čtvrti Královo pole. S domem bude sousedit park s dětským hřištěm a v okolí široká nabídka obchodů a služeb.

Centrum města je dostupné do 10 minut díky MHD, tramvajová zastávka Semilasso je vzdálena pouze 250 m. Nedaleko je také Brněnská přehrada či Kraví hora.

Co si o projektu “Rezidence Starý pivovar” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty