30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Stavební

V prodeji
Stavební, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Počet bytů celkem:
  34
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

Rezidence Stavební zahrnuje celkem 34 bytových jednotek rozmístěných ve zrekonstruovaném historickém rohovém domě z roku 1836. Byty jsou o dispozici 1+kk až 3+kk a k části z nich náleží i terasy s výhledem. Rozlohy bytů jsou od 28 do 81 metrů čtverečních. Dům je dovybaven proskleným výtahem ve vnitrobloku. Pro parkování je vyhrazen uzavřený areál vzdálený 3 minuty od bytového domu. V exteriéru bytového domu jsou zachovány historické prvky, interiér je řešen moderně, ale zároveň elegantně a s citem pro propojení s historickým rázem budovy. Řešení celého projektu navrhl architektonický ateliér PLUS MÍNUS NULA.

Lokalita

Rezidenci Stavební najdete na ulici Stavební v širším centru Brna, v lokalitě s výhledem na hrad Špilberk. V těsné blízkosti rezidence jsou zastávky městské hromadné dopravy, obchody, kavárny, hotely, gymnázium i základní škola, sportovní centrum i zdravotnická zařízení. Samozřejmostí je skvělá dostupnost autem i MHD napříč celým Brnem.

Lokalita

Stavební, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Rezidence Stavební” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty