28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Stehlíkova

V prodeji
Suchdolská, Suchdol, Praha 6

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  VERSITY DEVELOPMENT s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Suchdol
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

V srdci městské části Praha-Suchdol v klidné oblasti uprostřed zeleně realizuje developerská společnost VERSITY DEVELOPMENT s.r.o. projekt elegantního a nadčasového bytového domu – Rezidence Stehlíkova.

Bytový komplex nabídne exkluzivní bytové jednotky s dispozicí 1+kk a 2+kk s podlahovým vytápěním a francouzskými okny. Součástí bytu je balkon s přístupem na terasu. Developer v případě zájmu umožní sloučení více jednotek a vytvoří byty s dispozicí 3+kk a 4+kk. Ke každému bytu patří sklep. Parkovací stání se nachází v podzemní garáži i před domem.

Součástí společných prostor je kolárna a kočárkárna. V přízemí domu se nachází multifunkční prostory, které mohou sloužit jako byty, ateliéry či nebytové prostory.

Lokalita:

Rezidence Stehlíkova je situována na rohu ulic Internacionální a Stehlíkova v atraktivní městské části Praha 6 – Suchdol. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost: restaurace, kavárny, nákupní střediska, zdravotnická zařízení, mateřské a základní školy i univerzita.

V blízkosti je řada sportovišť, která nabízí volnočasové aktivity: plavecký bazén, tenisové kurty, fotbalové a basketbalové hřiště, potápěčské centrum a jezdecký klub. V okolí se nachází cyklostezky a cesty pro pěší, venkovní posilovna a fitness centrum. Za relaxací v přírodě lze vyrazit do Údolí Únětického potoka, Roztockého háje nebo k Vltavě.

Centrum metropole je velice dobře dostupné autem i městskou dopravou, jízda autobusem na stanici metra Dejvická trvá 15 minut.

Lokalita

Suchdolská, Suchdol, Praha 6

Co si o projektu “Rezidence Stehlíkova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty