04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Štěrboholy

Vyprodáno
Pod areálem, Štěrboholy, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: Developerský projekt Rezidence Štěrboholy umožní novým majitelů bytů bydlení v klidné vilové čtvrti, v blízkosti přírody, a přitom s širokou infrastrukturou – veškeré, pro obyvatele potřebné veřejné služby - například doprava, energetika, školství, zdravotnictví.
Uvedený projekt s moderní architekturou tvoří tři samostatné třípodlažní bytové domy, které nabídnou celkem 44 bytů a v podzemních podlažích garážová stání a sklepní kóje. Byty budou orientovány svými obývacími pokoji jižním směrem, kde se na vlastní komunitní zahradě nachází borový háj. Budovy mají ploché střechy, plastová okna, topení plynové (dálkový plynovod).
Uspořádání a dispoziční řešení bytů je následující:
Budova 1 – bytové jednotky 1+kk – 4+kk; výměra 29 – 94 m2; celkem 17 bytů;
Budova 2 – byty o dispozici 2+kk a 4+kk; výměra 48 a 96 m2; celkem 18 bytů;
Budova 3 – jednotky 2+kk a 3+kk; výměra od 47 - 80 m2; celkem 9 bytů;
Většina bytů má terasy.
Developerem projektu je společnost Rezidence Štěrboholy s.r.o. Dokončení výstavby je naplánováno na II. čtvrtletí 2020.

Lokalita: Rezidence Štěrboholy se nachází v ulici Pod areálem, v městském obvodě Praha 10, katastrální území Štěrboholy. Tato lokalita přinese zájemcům o nový domov v této části velkoměsta mnoho užitečného: bydlení v klidné a zelené oblasti, výbornou dopravní dostupnost po Praze a kompletní občanskou vybavenost v pěším dosahu.
Kupříkladu zastávka autobusu Štěrboholy je vzdálena od rezidence 7 minut pěšky. Jezdí tudy linky 163, 208, 224 a noční N 959. Spoj 163 vás doveze na metro trasy A, stanice Želivského; spoj 224 na tramvaj (tramvaj bude prodloužena až k OC Europark Štěrboholy), anebo na vlakovou stanici Nádraží Hostivař. Do dvaceti minut byste měli být v centru Prahy.
Nákupní možnosti a služby: Obchodní centrum Europark Štěrboholy (15 minut pěšky, 3 minuty autem), Fashion arena (4 minuty autem).
Mateřská škola je od domu vzdálena asi tak minutu autem, anebo pět minut chůze. Druhá MŠ a Základní škola jsou zhruba stejně daleko, jen opačným směrem než první uvedená MŠ.
Dámské fitness centrum, inline dráha, síť cyklostezek, Sportovní hala Hamr s tenisovými a badmintonovými kurty, fotbalovým hřištěm a dokonce i s prodejem sportovních potřeb – 8 minut pěšky, retenční nádrž Slatina s možností koupání (i kolem ní vede cyklostezka), Golfové hřiště Hostivař, to vše vám umožní provozovat sportovní a tělesné aktivity v blízkosti vašeho nového bydliště.
Od někdy tak potřebného Zdravotního střediska budete vzdáleni 4 minuty autem a 19 minut MHD. Poliklinika Zahradní město se nachází 8 minut autem od rezidence. Na Polikliniku Vysočany byste to měli autem 13 minut a přibližně 35 minut při použití MHD.

Více info: www.rezidencesterboholy.cz

Lokalita

Pod areálem, Štěrboholy, Praha 10

Co si o projektu “Rezidence Štěrboholy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty