28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Stodůlky

Vyprodáno
Nárožní, Stodůlky, Praha 5

Detaily

 • ID:
  2773
 • Stav:
 • Developer:
  feelHOME
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Stodůlky
 • Byty k nastěhování od:
  jaro 2013 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  34 - 85 m2
 • Počet bytů celkem:
  117
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Novostavba Rezidence Stodůlky nabízí 117 nových bytů o rozloze od 34 až 85 m2. Rezidenční projekt je situován v ulici Nárožní nedaleko vilové čtvrti starých Stodůlek a v těsné blízkosti vysoké školy. Lokalita nabízí širokou občanskou vybavenost - mateřská i základní škola vzdálena 200 m, dětská hřiště, sportoviště, zdravotnická zařízení, lékárny, poštu. K aktivní relaxaci vybízí především Centrální park. Pasivní odpočinek nabídne Metropole Zličín, Avion Shopping park, či vzdálenější Galerie Nové Butovice s mnoha nákupními příležitostmi. Dostupnost centra během 15 minut zajišťuje ze stanice Hůrka metro linky B. Zastávky autobusu jsou vzdáleny pouhé 3 minuty od domu.
Rezidenční komplex Stodůlky se skládá z třinácti- a čtyřpodlažní budovy nabízející celkem 117 bytů řešených v dispozicích 1kk až 3kk a o výměře od 36 – do 86 m2. Jednotlivé byty disponují balkonem, lodžií či terasou, součástí je vždy 1 garážové parkovací stání a sklep. Standard zahrnuje plovoucí podlahy, dlažbu, zařízenou koupelnu s otopným žebříkem, deskové radiátory, přípravu pro kuchyňskou linku, bezpečnostní protipožární vstupní dveře, telefonní připojení.

Lokalita: Dopravní dostupnost: 500 m od domu sjezd na Rozvadovskou spojku, ve vzdálenosti 5 kilometrů centrum Smíchova, propojení s dálnicí D5 a Pražský okruh.

Občanská vybavenost: v přímém sousedství jsou obchodní centra Kaufland, XXXLutz a Möebelix, do 200 m školy a sportoviště, 290 m od domu zastávka autobusu Kodymova, 660 m stanice metra Hůrka, 800 m Sluneční náměstí s úřady a institucemi Prahy 13 a v docházkové vzdálenosti je rovněž mateřská školka, základní škola, městská knihovna, lékárna, pošta a restaurace.

Volnočasové aktivity: velkým plus projektu Rezidence Stodůlky je nedaleký Centrální park Stodůlky - oáza uprostřed bytové zástavby využívaná všemi generacemi pro sport a relaxaci. Před dvěma lety zde byla otevřena sportovní zóna se dvěma hřišti a venkovními posilovacími trenažery, vybudováno je i hřiště na minigolf s půjčovnou holí. Pro děti je v parku výborně vybavené dětské hřiště.

Náruživější milovníci přírody najdou o několik kilometrů dál přírodní rezervaci Prokopské údolí.

Lokalita

Nárožní, Stodůlky, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence Stodůlky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty