30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Stránského

V prodeji
Stránského, Brno - Žabovřesky

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Pegas Property
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Byty k nastěhování od:
  1Q/2024
 • Počet bytů celkem:
  7
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

Rezidence Stránského představuje nový pětipodlažní bytový dům, který svou architekturou i řešením plně reprezentuje moderní bytové bydlení. Dům disponuje geometrickými liniemi a dávkou minimalismu, který se snoubí s maximalismem v rozměrech oken a prosvětlenosti interiéru. Celé vizuální pojetí je čisté, s akcentem na praktičnost a prosvětlenost. Dům nabídne celkem 6 bytových jednotek o dispozicích od 1+kk po 4+kk s balkony a jeden ateliér o dispozici 2+kk s terasou i zahrádkou. K bytům budou k dispozici k zakoupení sklepní kóje i parkovací stání za domem. Interiéry jsou řešeny ve vysokém standardu s důrazem na nadčasovost.

Lokalita

Rezidenci Stránského najdeme v Brně-Žabovřescích, žádané lokalitě v blízkosti centra města. Jedná se o aktivní lokalitu s převažující nižší zástavbou rodinnými domy, přesto plnou občanskou vybaveností. V těsné blízkosti je k dispozici supermarket Billa, sportoviště i zastávky MHD, stejně jako nájezd na městský silniční okruh. V docházkové vzdálenosti jsou pak také restaurace, kavárny, školka, škola i další vybrané služby. Milovníkům přírody je k dispozici nedaleký Wilsonův les nabízející prostor pro procházky i několik stanovišť pro děti.

Lokalita

Stránského, Brno - Žabovřesky

Co si o projektu “Rezidence Stránského” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty