04.07.2022

Rezidence Prosecká Vyhlídka: byl zahájen předprodej projektu

03.07.2022

Chybí stavební materiál a stavby se protahují. Ceny půjdou zase nahoru → článek

01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Stříbrná Zahrada

V prodeji
Formanská, Praha-Újezd, Praha 4

Detaily

O projektu

O projektu: Stříbrná Zahrada je projekt pětipodlažního rezidenčního domu v klidné části Prahy 4 s vlastní atmosferickou zahradou se vzrostlou zelení a jezírkem. Nabízí se 28 bytových jednotek s dispozicemi ve velikostech od 1kk po 3kk propojených s exteriérem díky balkonům, terasám či předzahrádkám. Ke každé jednotce náleží parkovací místo a sklepní kóje. Ve dvou nejvyšších podlažích se nachází mezonetové byty.

Projekt bude dokončen v prvním kvartálu roku 2022.

Lokalita: Rezidence je umístěna v ulici Formanská v městské části Praha-Újezd, na jihovýchodním okraji Prahy v rámci Prahy 4.

Lokalita: Jedná se o klidnou lokalitu v blízkosti přírody, v sousedství začíná přírodní památka Milíčovský les s trasami pro pěší i cykloturistiku či vodní nádrž Hostivař. Síť cyklostezek propojuje oblast také s Průhonicemi, které nabízí další zajímavé rekreační a turisticky zajímavé lokality.

Nejbližší zastávka MHD je přímo před domem, odkud jezdí pravidelné autobusové spoje ke stanici metra Opatov. Centrum Prahy je dostupné do 15 minut autem, obchodní centra v Čestlicích či na Chodově do 5 minut.

Lokalita

Formanská, Praha-Újezd, Praha 4

Co si o projektu “Rezidence Stříbrná Zahrada” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty