05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Stromovka

Vyprodáno
U Studánky, Letná, Praha 7

Detaily

 • ID:
  7275
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 7
 • Lokalita:
  Letná
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  32 - 189m2
 • Počet bytů celkem:
  21
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 6+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Rezidence Stromovka se nachází v Praze 7 - Letná, ulice U Studánky 13. Jedná se o kompletní rekonstrukci dvou činžovních domů, které byly postaveny na konci 19. století. Bytový komplex zahrnuje 21 nových bytů. Bydlení v Rezidenci Stromovka v sobě skloubí výhody městského života (dopravní dostupnost, občanská vybavenost) a výhody klidného života v oblasti plné zeleně. Při rekonstrukci byl kladen důraz na zachování originálních a historických původních architektonických a designových prvků, např. fasáda, foyer, dveře a okna. Majestátným prvkem je velké vstupní foyer provedené ve francouzském stylu. Historické bytové domy přirozeně navazují na původní zástavbu historické čtvrti širšího centra města. Městský dům disponuje vlastními garážemi a hydraulickými výtahy sloužící rezidentům. Developerem projektu je developerská společnost Stalona, a. s.

Byty: Nové bydlení Rezidence Stromovka nabízí 21 nových bytů o dispozicích 1+kk až 6+kk. Užitná plocha bytů činí 32 m2 až 189 m2. Jedná se o nabídku, která zahrnuje širokou škálu začínající studiovými malometrážními byty a konče jedním mezonetovým bytem. K bytům patří terasy nebo balkony. Byty disponují nadstandardním vybavením, např. krbem na dřevo, dubovými parketami, italskou dlažbou, úložnými prostory či kuchyňskou linkou se spotřebiči Siemens. Místnosti jsou vzdušné a světlé díky velkým francouzským oknům. Ceny bytů se pohybují v rozmezí od 7 290 000 Kč do 20 900 000 Kč. Rezidenti mají k dispozici parkovací místa. U některých bytů jsou parkovací místa zahrnuta již v základní ceně bytu, k některým si je zájemce může zakoupit.

Lokalita: Bytový dům Rezidence Stromovka je situován na Letné v Praze 7 v ulici U Studánky 13. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti se nachází bulvární třídy s obchody, školami a také kulturním centrem. Praha 7 se pyšní skvělou dopravní dostupností, kterou zajišťuje městská hromadná doprava (tramvajové i autobusové linky). Ve volném čase můžete sportovat či odpočívat v lesoparku Stromovka nebo parku Letná. Nedaleko se nachází pražské výstaviště, kde se konají veletrhy, koncerty, festivaly a výstavy.

Lokalita

U Studánky, Letná, Praha 7

Co si o projektu “Rezidence Stromovka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty