30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Sugar Hill

V prodeji
Dr. Marodyho, Čakovice, Praha 9

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Čakovice
 • Počet bytů celkem:
  6
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 5+kk

O projektu

Sugar Hill Rezidence nabízí malebné, a přesto velkorysé bydlení v klidné lokalitě se všemi výhodami hlavního města na dosah ruky. Tento projekt představuje celkem 6 bytových jednotek o dispozici 3+kk až 5+kk s předzahrádkou, balkónem nebo terasou a zároveň vlastním parkovacím stáním. Pro relaxaci a setkávání se sousedy lze využít společnou zahradu. Každý byt je vybaven ve vysokém standardu, jako je například třívrstvá dubová podlaha, keramická velkoformátová dlažba a velká okna zajišťující dostatek slunečního svitu.

Lokalita

Rezidence se nachází v ulici Dr. Marodyho v pražských Čakovicích. Jde o městskou část s veškerou občanskou vybaveností, a to včetně nákupních center a sportovišť. Vzhledem k počtu školek a základních škol jde o ideální lokalitu pro rodiny s menšími dětmi. Pohodlná dopravní dostupnost do centra města a dalších koutů Prahy je zajištěna pomocí autobusové dopravy, se zastávkou situovanou jen pár kroků od rezidence.

Lokalita

Dr. Marodyho, Čakovice, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Sugar Hill” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty