25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Trinity

Vyprodáno
Rohanské nábřeží, Karlín, Praha 8

Detaily

 • ID:
  10567
 • Stav:
 • Developer:
  Moravská stavební - INVEST a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 8
 • Lokalita:
  Karlín
 • Byty k nastěhování od:
  prosinec 2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  27 - 179 m2
 • Počet bytů celkem:
  107
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk mezonet
 • Cena bytů (od - do):
  cena na vyžádání

O projektu

O projektu: Celkem tři „věže“ nazvané Rezidence Trinity, vzniknou na ulici Rohanské nábřeží v městské části Praha 8. V katastrálním území Karlín na obvodě Praha 8, budou vystaveny novostavby, poskytující celkem 107 nových bytů. Jejich dispozice budou klasické 1+kk – 4+kk a mezonety 3+kk a 4+kk. Všechny nové byty mají balkon, terasu či předzahrádku. Developerský projekt představuje vysoce moderní architekturu, kdy jsou tři bytové domy ve tvaru věží propojeny do konečného, jednolitého celku. Celé okolí novostavby je obklopeno zelení, která úžasně kontrastuje s bílou fasádou developerského projektu. Developerská společnost Moravská stavební – INVEST a.s. zahájila výstavbu novostavby v květnu 2015 a její dokončení je naplánované na prosinec 2016.

Byty: Bytové jednotky v Rezidenci Trinity o dispozicích 1+kk – 4+kk s plošnou výměrou 27 m2 - 179 m2, budou mít všechny balkony a terasy (2,7 m2 -19,5 m2). K mezonetovým bytům o dispozicích 3+kk s metrovou výměrou 112 m2 a 4+kk o velikosti 125,3 m2 patří 15 m2 velké předzahrádky. Byty od 2+kk až po 4+kk mají v ceně garážové stání. Ceny poskytuje kancelář společnosti Moravská stavební – INVEST a.s. na vyžádání. Bytové jednotky jsou provedeny v tom nejmodernějším pojetí a splňují veškeré standardy pro moderní a bezproblémové bydlení. V první řadě je to zateplení venkovní fasády – kontaktní zateplovací systém s izolantem z minerální vlny, na povrchu upraven tenkovrstvou, silikátovou jemnozrnnou omítkou, zabezpečující velké tepelné úspory. Vnitřní omítky jsou jednovrstvé sádrové, hlazené. Teplo v bytech zabezpečuje vytápění a ohřev TUV za pomoci ústředního vytápění. Jedná se o teplovodní otopnou soustavu s termostatickými hlavicemi, koupelnu vyhřívá žebříkový radiátor. Celý bytový dům využívá zdroj tepla výměníkovou stanicí, která je napojená na dálkový teplovod. Z toho důvodu je v každém bytě umístěná bytová předávací stanice. Vstupní dveře do bytů (PP EI 30 D3, typ A1) jsou plné, protipožární, bezpečnostní třídy lll. Vnitřní dveře (typ A1) jsou plné nebo prosklené (typ A5). Podlahu pokrývá plovoucí laminátová podlaha zn. WINEO a je možné si vybrat z několika odstínů. I na WC a v koupelnách je možné si vybrat odstín obkladů Idole 25 x 70 cm, zn. Venus.

Lokalita: Katastrální území Karlín, je díky své poloze velmi často vyhledávanou a žádanou lokalitou. Spádově patří pod obvod Praha 8. Zde na ulici Rohanské nábřeží probíhají stavební práce bytového domu nazvaného Rezidence Trinity. Místo se pyšní perfektní občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Dopravu zde zajišťují jak tramvajové stanice (Křižíkova, č. linky 3, 8 a 52) a autobusové linky, tak stanice metra B - Křižíkova. Autobusové nádraží Florenc i Hlavní nádraží jsou od Rezidence Trinity v docházkové vzdálenosti několika minut. Díky umístění developerského projektu do středu města, je občanská vybavenost na vynikající úrovni. Přímo v místě se nachází snad vše - od obchodů a obchůdků, přes úřady a poštu až po nespočet restaurací, lékáren a dalších služeb. V docházkové vzdálenosti se nachází Česká pošta, nechybí zde lékárny (Benu Lékárna, Lékárna U Zlatého slunce, Lékárna U České koruny, Karlínská lékárna), vzdělání zajišťují Katolická SŠ, SOU kadeřnické, SPŠ F. Křižíka, Obchodní akademie a Karlínské gymnázium, soukromá ZŠ – česko - ruské gymnázium, knihovna Centra pro současné umění, Hudební divadlo Karlín, MŠ a ZŠ Karlín, ZŠ a MŠ P. Strozziho. Pro děti je také určené nedaleké dětské hřiště Karlínské náměstí. Za pohodlnými nákupy lze vyrazit do supermarketu Albert anebo do obchodního řetězce Sklizeno Karlín. Za sportem je možné vyrazit do Sportcentra Ymca, kousek dál se nachází Sportovní a rekreační areál Pražačka. Pro příjemné posezení s přáteli jsou k dispozici Amfora restaurant, Restaurace Karlínský mlýn, Pizzerie Vesuv, Havran Café, Restaurace Studna, Restaurace Porto, Restaurace U Zábranských a spousta dalších. Za kulturou je možné vyrazit do Poštovního muzea Praha, Národní galerie v Praze, Dox – centrum současného umění, Karlínská synagoga Praha, Národní památník na Vítkově, kino Areo, Divadlo (bez záruky) Praha, či Divadlo Kámen. Přímo naproti rezidence se nachází také Přívoz Karlín – Rohanský ostrov a Štvanice. K rodinnému výletu láká Park – Vrch Vítkov nebo Zámeček Sluncová.

Lokalita

Rohanské nábřeží, Karlín, Praha 8

Co si o projektu “Rezidence Trinity” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty