04.07.2022

Rezidence Prosecká Vyhlídka: byl zahájen předprodej projektu

03.07.2022

Chybí stavební materiál a stavby se protahují. Ceny půjdou zase nahoru → článek

01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence u Aničky

V prodeji
Rakovník, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Tora Casa s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Rakovník
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  65
 • Velikost jednotek:
  1-3+kk

O projektu

V klidné části nedaleko centra města Rakovník vzniká projekt bytových domů Rezidence u Aničky. Čtyři moderní domy navržené v elegantním stylu nabídnou celkem 65 bytů s dispozicí 1+kk až 3+kk. Součástí všech bytových jednotek je sklepní kóje a jedno venkovní parkovací stání s možností dokoupení dodatečného parkovacího místa. V rámci rezidenčního komplexu se počítá s vybudováním dětského hřiště. 

Developerem projektu je společnost Tora Casa s.r.o. Zahájení stavebních prací je plánováno na třetí čtvrtletí roku 2021. S dokončením stavby se počítá v únoru 2023 a noví majitelé se mohou stěhovat v březnu téhož roku.

Lokalita:

Rezidenční komplex je situován v jihozápadní části města Rakovník nedaleko historického centra. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně nákupních center, zdravotnických a vzdělávacích zařízení i sportovišť.

V blízkosti se nachází chráněná krajinná oblast Křivoklátsko, která nabízí možnosti relaxace, aktivního odpočinku a výletů do přírody.

Do centra Rakovníka lze pohodlně dojet městskou dopravou. Na zastávku MHD lze dojít procházkou za 2 minuty. Jízda autem do Prahy a Plzně trvá pouhou hodinu.

 

Lokalita

Rakovník, Středočeský kraj

Co si o projektu “Rezidence u Aničky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty