30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence U Brumlovky (Na Líše)

Vyprodáno
Na Líše, Michle, Praha 4

Detaily

 • ID:
  9944
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Michle
 • Byty k nastěhování od:
  březen 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  38 - 95 m2
 • Počet bytů celkem:
  50
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Moderní bydlení v původní zástavbě. Tak by se dal jednoduše shrnout developerský projekt nazvaný Rezidence U Brumlovky, který se nachází na ulici Na Líše, části Michle, obvod Praha 4. Novostavba vznikla revitalizací stávajícího, již nefunkčního objektu. Při rekonstrukci domu byly zachovány pouze obvodové stěny budovy. Kompletní revitalizace a celková změna interiérů do současné podoby moderní novostavby, probíhala od roku 2013. V březnu roku 2015 byl developerský projekt dokončen a zkolaudován. Celkem tak bylo dáno k dispozici 50 nových bytů o dispozicích 1+kk – 3+kk. Novostavba má 5 nadzemních podlaží a dva samostatné vchody. Nové byty díky tomu získaly punc naprostého soukromí bez jakéhokoli hluku a s minimálním pohybem lidí na chodbách domu, který rekonstrukcí získal vzhled vysoce moderní a luxusní obytné budovy.

Byty: Rezidence U Brumlovky (Na Líše) nabízí celkem 50 nových bytů, které jsou dispozičně řešeny 1+kk – 3+kk. Jejich užitná plocha se pohybuje v rozpětí 38 m2 – 95 m2. Každý z bytů má balkon, k větším bytovým jednotkám jsou k dispozici prostorné terasy. K přízemním bytům patří předzahrádky. Vlastní pozemek, na němž rezidence stojí a má výměru 1500 m2, poskytuje dostatek parkovacích míst pro obyvatele domu. Parkování obsluhuje vjezd na dálkové ovládání a dvoustupňový parkovací zakladač. K vybraným bytům je i možnost koupit garáž. V domě se dají využít sklepní kóje o výměře 20 m2, které ale nejsou započítány v ceně bytů. Venkovní prostranství, jako i chodby, schodiště a vstupní hala jsou vybaveny osvětlením s čidlem, stejně jako dva výtahy, které jsou v domě.
Všechny byty mají centrální vytápění, teplo v bytech zajišťují topná desková hliníková tělesa – Aklimat, v koupelnách žebříková topná tělesa.

Lokalita: Rezidence U Brumlovky se nachází cca.400 m od moderního komplexu kancelářských budov BB centra Na Brumlovce v ulici Na Líše, ve vyhledávané lokalitě Michle na Praze 4. Okolí domu je obklopeno zelení a vzrostlými stromy. Přímo naproti domu přes ulici se nachází mateřská a základní škola. V budovách zmiňovaného BB centra, je k nalezení supermarket, pošta, obchody, základní lékařská péče a restaurace. V blízkém okolí se také nachází Arkády Pankrác nebo obchodní centrum Chodov. Sportovní a relaxační centrum Brumlovka vybízí k odpočinku a sportovnímu vyžití. Vynikající dopravní dostupnost zajišťuje MHD. Stanice metra Kačerov je vzdálená pouhé 4 minuty pěšky, metro Budějovická dvě zastávky autobusem, který je od domu vzdálen cca. 400m. Dopravní dostupnost autem je i přes své umístění téměř v centru města velmi dobrá a to z jakéhokoli směru.

Lokalita

Na Líše, Michle, Praha 4

Co si o projektu “Rezidence U Brumlovky (Na Líše)” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty