05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence u Císařského pluku

Vyprodáno
28. pluku, Vršovice, Praha 10

Detaily

 • ID:
  7885
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Vršovice
 • Byty k nastěhování od:
  prosinec 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  30 - 56 m2
 • Počet bytů celkem:
  61
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 2+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Existuje místo, kde se střetává jedinečná atmosféra s prodchnutou atmosférou a právě zde se ukrývají nové byty pod označením Rezidence U Císařského pluku. Výjimečný bytový projekt se nachází v ulici 28. pluku ve Vršovicích na Praze 10. Jedná se o rozsáhlou rekonstrukci původní budovy do funkcionalistického stylu, který už zvenčí budí dojem nadčasovosti a mimořádné praktičnosti. Developerský projekt je ozvláštněn zdvojenými balkony a originálním umístěním vlajkových žerdí společně s usazením do klidné části města bez rušivých faktorů. Přízemí nabízí celkem 5 nebytových jednotek s vlastní výlohou pro podnikatelské záměry a stálými zákazníky v dalších patrech bytového domu. Nadále se zde nachází 6 ateliérů s terasou situovanou do poklidné zahrady. Rezidence U Císařského pluku od společnosti Pražská správa nemovitostí je vybavena různorodou nabídkou dispozičně odlišných bytových jednotek, společnou terasou a rovněž i fitness centrem v přízemním patře s terasou, kde je možné cvičit na čerstvém vzduchu. Projekt bude mít koncem listopadu roku 2014 plně dokončené dva byty, takže si je potencionální zájemci budou moci prohlédnout. Nové byty budou k nastěhování v termínu okolo Vánoc roku 2015.

Byty: Developerský projekt nabízí celkem 61 bytových jednotek. Díky své různorodosti se na každém patře nacházejí dispozice od 1+kk až po 2+kk, z nichž některé nabízejí možnost vlastnit terasu nebo balkon nebo dokonce střešní terasu. Užitné plochy nového bydlení začínají na 30 metrech čtverečních a jsou uzavřeny komfortní rozlohou na 56 metrech čtverečních. Střešní terasy disponují užitnou plochou od 12m2 do 22 m2. Klasické terasy od 5m2 do 16 m2 a balkony cca 2,5 m2. Ke každé bytové jednotce navíc náleží sklepní kóje. Ceny jednotlivých nemovitostí jsou v rozpětí od 1 528 000 Kč až do 4 690 000 Kč. Novostavba nabízí zelený dvůr s okrasnou zelení, trávníkem, vydlážděnými cestami a pískovištěm pro malé děti i s posezením. Vytápění je v řešeno skrze ústřední vytápění za pomocí plynové kotelny. V koupelnách nechybí podlahové vytápění nebo otopný žebřík. Při rekonstrukci bytů se dbalo na maximální bezpečnost majitelů, proto zde naleznete bezpečnostní dveře s kvalitním kováním i zárubní. Veškeré interiérové dveře jsou obložkové. Obytné místnosti jsou tvořené dřevěnou plovoucí podlahou a v předsíni a koupelně naleznete keramickou glazovanou dlažbu.

Lokalita: Novostavba Rezidence U Císařského pluku v ulici 28. pluku, Vršovice-Praha 10 využívá přítomných hlavních ulic jako spoje do centra hlavního města i okolí. Dojíždění do zaměstnání nebo do nákupních center je zde zajištěno členitou sítí městské hromadné dopravy. V docházkové vzdálenosti se nacházejí jak všechny důležité úřady, tak i školy, obchody, lékárny nebo lékařské ambulance. Několik minut od nového bydlení v rezidenčním projektu jsou k dispozici kavárny, nákupní centrum i multikino. Vyznavači pohybových aktivit určitě potěší přítomnost venkovních tenisových, atletických i fotbalových hřišť. Bohaté zastoupení zelených parků naopak poskytuje zázemí pro plnohodnotný odpočinek a to i v centru města.

Lokalita

28. pluku, Vršovice, Praha 10

Co si o projektu “Rezidence u Císařského pluku” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty