Rezidence U Dvou Sov

Aktualizováno: 9 listopadu, 2015
Rezidence U Dvou Sov
Adresa Korunovační, Bubeneč, Praha 6
K nastěhování od květen 2017 (vyprodáno)
Počet jednotek 16
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 45 – 139 m2
Developer PSN


O projektu:

Šestipodlažní dům Rezidence U Dvou Sov je developerským projektem nalézajícím se na ulici Korunovační v katastrálním území Bubeneč, které leží v městské části a zároveň obvodu Prahy 6. Tato ulice spojující náměstí Pod Kaštany a Letenské náměstí vznikla na přelomu 19. a 20. století a dodnes si uchovává svůj noblesní architektonický styl. Tomu budou odpovídat i kroky v průběhu rekonstrukce. Zdobná uliční fasáda, členěná římsami a pilastry, bude zachována, ozdobné prvky a stavebně historické detaily budou citlivě replikovány. Konstrukce budovy je z cihelného zdiva. Veřejný interiér domu se zachoval víceméně v původním provedení a také projde renovací. Podesty jsou opatřeny litým teracem, bytové dveře jsou dřevěné do obložkové zárubně. Elegantní kamenné dvouramenné schodiště má zábradlí s původními kovovými výplněmi. Dům však bude samozřejmě vybaven také výtahem s venkovní ocelovou prosklenou šachtou. V rezidenci naleznete 15 nových bytů, 2 obchodní prostory s terasou, ateliér a sklad. K nastěhování budou prostory připraveny od května 2017. Developerem a prodejcem bytových i nebytových prostor je Pražská správa nemovitostí.

Byty:

Nové byty Rezidence U Dvou Sov jsou nabízeny v dispozicích od 2+kk do 4+kk, přičemž většina z nich je vybavena balkonem nebo terasou. V přízemí budovy se nachází atelier s podlahovou plochou 50 m², sklad o rozloze 15,2 m² a dva obchodní prostory s podlahovou plochou 49 m² a 114 m². V dalších podlažích se nacházejí vždy dva byty s dispozicí 2+kk a jeden byt 3+kk. Jejich podlahová rozloha se pohybuje v rozmezí od 44 m² do 88 m². Výjimku tvoří mezonetový byt 4+kk v nejvyšším podlaží, který disponuje rozlohou 140 m². Podlahy tvoří dřevěná nášlapná vrstva a keramická dlažba. Stěny bude pokrývat štuková omítka a malba, případně keramický obklad. Vytápění je lokální a využívá buď plynový kotel Baxi nebo elektrokotel Protherm. Lokálně řešený je také ohřev vody pomocí plynového kotle nebo elektrického zásobníkového ohřívače. K bytům také náleží sklepní kóje. Parkovací místa najdete přímo u domu nebo v jeho blízkém okolí.

Lokalita:

Developerský projekt Rezidence U Dvou Sov se nalézá v ulici Korunovační v katastrálním území Bubeneč, které leží v obvodu a městské části Prahy 6. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna městskou hromadnou dopravou. Zhruba 6 minut od domu se nachází tramvajová zastávka Sparta, případně Korunovační, odkud se rychle a pohodlně dostanete na metro A (Hradčanská), metro C (Vltavská) nebo metro B (Palmovka). Pouhých pár minut od rezidence se nachází chráněná přírodní památka Stromovka, představující mohutný zelený komplex ve stylu anglických zahrad, kde si každý může zvolit vlastní způsob relaxace. Může jít například o příjemné procházky, odpočinek na trávě u vody, jízdu na kole či kolečkových bruslích, posezení v útulných restauracích nebo návštěvu některého z dětských hřišť. Dalším oblíbeným místem pro trávení volného času je druhý největší park na Praze 7, a to Letenský park – Letenské sady. Ten nabízí krásné výhledy jak na Pražský hrad, tak i na Staré Město, Malou Stranu, Petřín a další čtvrtě centra města. V běžné docházkové vzdálenosti od domu najdete také školy, školky, stadion a fotbalové centrum. Stejně tak se zde nachází Galerie Scarabeus, kde probíhají koncerty, výstavy, taneční a divadelní vystoupení, muzeum kávy, kavárny, lékárny a obchody.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (91 hlasů, průměr: 4,50 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky