01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence U Dvou Sov

Vyprodáno
Korunovační, Bubeneč, Praha 6

Detaily

 • ID:
  11760
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Bubeneč
 • Byty k nastěhování od:
  květen 2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  45 – 139 m2
 • Počet bytů celkem:
  16
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  7.033.000 Kč – 18.642.000 Kč

O projektu

O projektu: Šestipodlažní dům Rezidence U Dvou Sov je developerským projektem nalézajícím se na ulici Korunovační v katastrálním území Bubeneč, které leží v městské části a zároveň obvodu Prahy 6. Tato ulice spojující náměstí Pod Kaštany a Letenské náměstí vznikla na přelomu 19. a 20. století a dodnes si uchovává svůj noblesní architektonický styl. Tomu budou odpovídat i kroky v průběhu rekonstrukce. Zdobná uliční fasáda, členěná římsami a pilastry, bude zachována, ozdobné prvky a stavebně historické detaily budou citlivě replikovány. Konstrukce budovy je z cihelného zdiva. Veřejný interiér domu se zachoval víceméně v původním provedení a také projde renovací. Podesty jsou opatřeny litým teracem, bytové dveře jsou dřevěné do obložkové zárubně. Elegantní kamenné dvouramenné schodiště má zábradlí s původními kovovými výplněmi. Dům však bude samozřejmě vybaven také výtahem s venkovní ocelovou prosklenou šachtou. V rezidenci naleznete 15 nových bytů, 2 obchodní prostory s terasou, ateliér a sklad. K nastěhování budou prostory připraveny od května 2017. Developerem a prodejcem bytových i nebytových prostor je Pražská správa nemovitostí.

Byty: Nové byty Rezidence U Dvou Sov jsou nabízeny v dispozicích od 2+kk do 4+kk, přičemž většina z nich je vybavena balkonem nebo terasou. V přízemí budovy se nachází atelier s podlahovou plochou 50 m², sklad o rozloze 15,2 m² a dva obchodní prostory s podlahovou plochou 49 m² a 114 m². V dalších podlažích se nacházejí vždy dva byty s dispozicí 2+kk a jeden byt 3+kk. Jejich podlahová rozloha se pohybuje v rozmezí od 44 m² do 88 m². Výjimku tvoří mezonetový byt 4+kk v nejvyšším podlaží, který disponuje rozlohou 140 m². Podlahy tvoří dřevěná nášlapná vrstva a keramická dlažba. Stěny bude pokrývat štuková omítka a malba, případně keramický obklad. Vytápění je lokální a využívá buď plynový kotel Baxi nebo elektrokotel Protherm. Lokálně řešený je také ohřev vody pomocí plynového kotle nebo elektrického zásobníkového ohřívače. K bytům také náleží sklepní kóje. Parkovací místa najdete přímo u domu nebo v jeho blízkém okolí.

Lokalita: Developerský projekt Rezidence U Dvou Sov se nalézá v ulici Korunovační v katastrálním území Bubeneč, které leží v obvodu a městské části Prahy 6. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna městskou hromadnou dopravou. Zhruba 6 minut od domu se nachází tramvajová zastávka Sparta, případně Korunovační, odkud se rychle a pohodlně dostanete na metro A (Hradčanská), metro C (Vltavská) nebo metro B (Palmovka). Pouhých pár minut od rezidence se nachází chráněná přírodní památka Stromovka, představující mohutný zelený komplex ve stylu anglických zahrad, kde si každý může zvolit vlastní způsob relaxace. Může jít například o příjemné procházky, odpočinek na trávě u vody, jízdu na kole či kolečkových bruslích, posezení v útulných restauracích nebo návštěvu některého z dětských hřišť. Dalším oblíbeným místem pro trávení volného času je druhý největší park na Praze 7, a to Letenský park – Letenské sady. Ten nabízí krásné výhledy jak na Pražský hrad, tak i na Staré Město, Malou Stranu, Petřín a další čtvrtě centra města. V běžné docházkové vzdálenosti od domu najdete také školy, školky, stadion a fotbalové centrum. Stejně tak se zde nachází Galerie Scarabeus, kde probíhají koncerty, výstavy, taneční a divadelní vystoupení, muzeum kávy, kavárny, lékárny a obchody.

Lokalita

Korunovační, Bubeneč, Praha 6

Co si o projektu “Rezidence U Dvou Sov” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty