07.06.2023

Rezidence Prokopský potok: v prodeji jsou byty na Stodůlkách

04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence U Jezerky II

Vyprodáno
Horní, Nusle, Praha 4

Detaily

 • ID:
  13660
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Nusle
 • Byty k nastěhování od:
  podzim 2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  37 - 70 m2
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk

O projektu

O projektu: Bydlení v klidné části města a přitom na dosah centra poskytuje developerský projekt Rezidence U Jezerky II, která se nalézá na Praze 4 v Nuslích v ulici Horní 8. Jako řada obdobných staveb v centrálních čtvrtích, i zde nejde o novostavbu, nebuduje se tu nový dům, ale rekonstruuje stávající budova. Výhodou je, že se zachovává genius loci původní historizující zástavby, a přitom kvalita bydlení odpovídá novostavbě. Jedná se o 22 rekonstruovaných bytů, respektive 20 bytů a 2 ateliéry, které si budoucí majitelé upraví podle vlastních představ. Rekonstruovaná budova splňující parametry nového domu má celkem sedm pater. Dokončení projektu se plánuje na podzim 2017. Jde vlastně o mladšího bratra projektu Rezidence U Jezerky I. Developerem a zároveň prodejcem projektu je Pražská správa nemovitostí.

Byty: Nové byty nacházející se v Rezidenci U Jezerky II mají plošné dispozice 1+kk, 2+kk a 3+kk, orientovány jsou na severovýchod nebo jihozápad. Pokud jde o podlahovou plochu, pohybuje se v rozmezí od 42,1 m2 do 69,5 m2. Celková plocha je od 41,9 m2 do 75 m2. Kromě 22 nových bytů se rezidenčním souboru nalézají i dva obchodní prostory určené k pronájmu podnikatelům. Dva přízemní byty mají předzahrádku, ke všem bytům náleží sklepní kóje. Ceny vám upřesní prodejce. Obytný komplex je cihlový. Máte možnost vlastního uspořádání bytu, standardy jsou připraveny v takové podobě, abyste si mohli vše zařídit podle svých představ. Rekonstruovány jsou společné prostory domu. Pohyb po domě vám usnadní úplně nový výtah v ocelové šachtě domu.

Lokalita: Příjemná lokalita je nejvhodnější charakteristikou okolí developerského projektu Rezidence U Jezerky II, kterou najdete v ulicí Horní 8 v Nuslích na Praze 4. Dopravní obslužnost je zde velmi dobrá. Jenom 4 minuty chůze od domu narazíte na autobusovou zastávku Kloboučnická, kde staví linka číslo 188. Stejnou dobu, tedy opět 4 minuty chůze vám potrvá cesta k tramvajové zastávce Pod Jezerkou, ze které se můžete svést tramvajovou linkou číslo 11 nebo 14. Hned vedle je i autobusová zastávka Pod Jezerkou, kterou můžete jet linkou číslo 124, 139, 196. Milovníky divadla potěší, že jenom 4 minuty od domova narazíte na Divadlo Na Jezerce. Usedlost Na Jezerce, kde divadlo sídlí, je zároveň nejvýznamnější památkou v okolí. Přírodu máte takříkajíc za oknem, stačí pár kroků, pouhá minuta cesty a už jste v blízkém parku Na Jezerce. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří se pravidelně starají o svoji tělesnou kondici, protož TJ Sokol Nusle se svými sportovními oddíly sídlí v ulici Na Květnici. Další blízká sportoviště se nacházejí v Sokole Michle, sídlícím v ulici Pod Stárkou jenom 8 minut od budovy rezidence. Pět minut po svých vám potrvá cesta do Karate klubu Matsu v ulici Mendíků. Mateřská a základní škola Mendíků se nachází v ulici Mendíků vzdálené jenom 6 minut chůze. K Poliklinice Vršovice sídlící v Ukrajinské ulici dorazíte autobusovými linkami číslo 124,139 nebo 188 za 9 minut, nebo můžete jít pěšky, což vám potrvá 15 minut. Výborně dostupné jsou i nákupní možnosti v okolí, protože na Nuselské ulici tři minuty chůze od obytného souboru se nachází supermarket Tesco.

Lokalita

Horní, Nusle, Praha 4

Co si o projektu “Rezidence U Jezerky II” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty