30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence U Muzea

Vyprodáno
Rubešova, Vinohrady, Praha 2

Detaily

O projektu

O projektu: Hledáte-li nové byty v samém centru Prahy na vysoce ceněné adrese, určitě vás nadchne developerský projekt Rezidence U Muzea. Novostavba se nachází na Praze 2 ve čtvrti Vinohrady na rohu ulic Rubešova a Římská, přičemž adresa zní na Rubešovu ulici. I když jste v samém srdci Prahy, kde je to na Václavské náměstí co by kamenem dohodil, jde o klidnou lokalitu, respektive klidnou ulici. V novém domě se nachází celkem 42 nových bytů v tom nejvyšším standardu. K prodeji zbývají poslední byty. Vyšší patra nabízejí výhled na historické panorama Prahy. Rezidence je již dokončena a v prodeji. Pokud by vás zajímala úspornost, novostavba se vyznačuje energetickým štítkem kategorie B. Stavitelem a prodejcem je společnost Central Group a.s., která sídlí v ulici Na Strži na Praze 4. Kompletní nabídku nových bytů společnosti naleznete ZDE: www.central-group.cz

Pokud jde o plošné dispozice bytů v bytovém komplexu Rezidence U Muzea, naprostá většina bytových jednotek je situována jako 2+kk, ovšem jsou zde i byty 3+kk a 4+kk. Velikost bytů se pohybuje od 55 m2 do 119,3 m2. Menší byty nepostrádají účelné řešení, větší 4+kk nabízejí velkorysé terasy s výhledem. Byty jsou vybaveny klimatizací, nechybí zde podlahové vytápění, ale také luxusní vybavení koupelen. Kromě toho jsou součástí domu kamenné obklady a hliníková okna. Je naprostou samozřejmostí, že i když jde o bydlení v centru, v novém domě nechybí parkovací stání pro automobily rezidentů. Umístěna jsou přímo v suterénu budovy. Nechybí ani sklepní kóje pro každý byt.

Pokud jde o standardy budovy, vnější fasáda domu je obložena kamenem. Ve spodních částech budovy byl použit luxusní obklad a dlažba, dále skleněné zábradlí. Jednotlivé byty disponují velkými hliníkovými okny, ty které směřují do vnější ulice, jsou zároveň vybaveny předokenními žaluziemi. Horní patra dokonce mají tyto předokenní žaluzie automatické.
Pokud jde o jednotlivé byty, nechybí v nich například luxusní dřevěné temperované podlahy. V koupelnách nechybí velkoformátové obklady a dlažby. V bytech se nacházejí bezfalcové zvýšené interiérové dveře a různé designové prvky. Samozřejmě jsou byty vybaveny klimatizací, některé bytové jednotky dokonce mají v koupelnách instalované hydromasážní vany. Zajištěna je také bezpečnost všech jednotlivých rezidentů a majetku, který mají v bytech uložen. Je zde zabezpečovací systém včetně pohybových čidel instalovaný v bytech a garážích. Vstupy do jednotlivých bytů zajišťují pancéřované dveře.

Lokalita: Rezidence U Muzea je komorním bytovým projektem v prestižní lokalitě historického centra Prahy. I přes umístění v pulsujícím srdci metropole přímo nad přestupní stanicí metra Muzeum je všech 42 nových bytů orientováno do klidné ulice bez dopravního ruchu. Projekt najdete na Praze 2 na Vinohradech v ulici Rubešova, respektive na rohu ulice Rubešovy a Římské.

Rozhodně v této čtvrti nebudete trpět nedostatkem kulturního vyžití. Sídlí zde totiž například proslulé Divadlo na Vinohradech, které bylo vystavěno v letech 1905-1909 a už od dob svého vzniku se proslavilo především kvalitním repertoárem a samozřejmě i množstvím hereckých hvězd velkého formátu, které se řadí ke stálým členům zdejšího souboru. Máte to k němu doslova za rohem. Autem k němu sjedete nejpozději do čtyř minut, po svých tuto vzdálenost ujdete za asi 5 minut. Milovníci vážné hudby budou zářit nadšením, protože se tu nachází i něco velkolepého pro ně. Máme na mysli někdejší Smetanovo divadlo, vystavěné během dvou let 1886-1887 hned vedle Václavského náměstí. Dnes slouží souboru Státní opery Praha. Pěšky jste tam za 5 minut. Na Václavském náměstí je hned několik divadel zřizovaných jak městem, tak soukromých, kam se můžete jít pobavit, například Rokoko, ABC, Černé divadlo Jiřího Srnce, ze soukromých divadel potom Divadlo Bez Zábradlí na Jungmannově náměstí, Divadlo Radka Brzobohatého a Divadlo Blaník na Václavském náměstí, dále Divadlo Kalich v Jungmannově ulici. Divadla Rokoko, Blaník, Radka Brzobohatého a ABC mají docházkovou vzdálenost do cca 8-10 minut, Divadlo Bez Zábradlí cca 15 minut.

Doprava se na Vinohradech utěšeně rozvíjela dokonce už na sklonku 19. století. Tehdy byla roku 1897 vybudována první tramvajová trať mezi Muzeem a Florou. Naprosto zásadní význam pro dopravní obslužnost této čtvrti uprostřed města ovšem mělo samozřejmě připojení Vinohrad k trase metra A v roce 1978. Tehdy se zrodila stanice metra Muzeum. Autobusová doprava zde sice není příliš silná, ale vede tudy několik páteřních tramvajových linek, například 4, 10, 11, 16 nebo 22 protínající celé centrum. Linka číslo 4 spojuje Kotlářku a Čechovo náměstí, linka číslo 10 Sídliště Řepy a Sídliště Ďáblice, linka čísla 11 jezdí mezi Spořilovem a Spojovací, linka číslo 16 mezi Sídlištěm Řepy a Lehovcem, linka číslo 22 mezi Bílou horou a Nádražím Hostivař. Nechybí vinohradské železniční tunely spojující hlavní nádraží s vršovickým a smíchovským. Automobilovou dopravu zajišťuje výborné spojení na magistrálu přímo z Vinohradské ulice, dostanete se tam do pěti minut od domu.

Více info: www.byty-u-muzea.cz

Lokalita

Rubešova, Vinohrady, Praha 2

Co si o projektu “Rezidence U Muzea” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty