05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence U Náplavky

Vyprodáno
Pivovarská, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  16585
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  06/2019 (vyprodáno)
 • Velikost jednotek:
  1+1 - 2+1

O projektu

O projektu: Na pražském Smíchově vzniká interesantní developerský projekt Rezidence U Náplavky. A v čem že je tak zajímavý? Zdejší byty či nebytové prostory budou zákazníkovi nejprve představeny ve formě shell&core, což znamená, že developer připraví hrubé konstrukce – bez vnitřních dispozic a rozvodů, bez povrchových úprav a podlahové skladby. Vznikne tak tedy vlastně hrubá stavba a klient si může vnitřek vybraného bytu navrhnout sám tak, jak mu to bude nejlépe vyhovovat – stejně jako by se rozhodoval třeba při stavbě rodinného domu. A jedině takto můžete žít v bytě, který bude upraven přesně podle vašich představ a invence; z „pouhé bytové jednotky“ vznikne váš nový domov. Můžete ale využít, anebo se nechat inspirovat vizualizacemi některých, již navržených, typů interiérů.

Rezidence U Náplavky má jedno podzemní podlaží a tři nadzemní. V 1. PP se nachází tři ateliéry, v 1. NP jsou čtyři bytové jednotky 1+1 a jeden byt 2+1; pak je tu dvoupodlažní objekt o celkové rozloze 209 m2, takzvaná jednotka mezonetová. 2. NP může nabídnout jeden byt 2+1 s balkonem a pět bytů 1+1 a ve 3. NP je to stejné, avšak dvoupokojový byt nemá balkon.
Ke všem jednotkám náleží sklepní kóje.
Prodejcem je Pražská správa nemovitostí; nemovitosti jsou vhodné i pro zahraniční klientelu.

Lokalita: Nově rekonstruovaná Rezidence U Náplavky vzniká v Pivovarské ulici č. 7, městský obvod Praha 5, katastrální území Praha – Smíchov.
A co, kromě bydlení, vám může tato část Smíchova přinést? Vynikající dopravní obslužnost: metro trasy B, stanice Anděl (vzdálenost 5 minut chůze); zastávka tramvají Na Knížecí – linky 5, 12, 20 a noční 94 a 98 (vzdálenost 2 minuty chůze); budete-li chtít někam zajet autobusem, tak autobusové nádraží Na Knížecí, které je od domu vzdáleno 7 minut pěšky, vám umožní dopravit se jak po Praze, tak i do dalších měst. Jestliže se budete chtít dostat na druhý břeh Vltavy, využijte přívoz; na druhé straně (Výtoň) se ocitnete za 10 minut – 7 minut pěšky k přívozu a 3 minuty přes řeku.

Jak už bylo mnohokrát řečeno, skoro veškeré dění, denní i noční, se na Smíchově odehrává u Anděla. Obchody, lékaři, služby, kultura – to vše tam najdete; buď v OC Nový Smíchov, nebo Zlatý Anděl. To, co nenajdete u Anděla, naleznete v přilehlých lokalitách, ale vždy v dobré pěší dostupnosti – do 20 minut chůze, anebo několika minut MHD či autem.
Odpočinout či zasportovat si můžete v nejbližším parku na Náplavce – venkovní posilovna, skatepark, dětské hřiště. Jinak k těmto činnostem můžete využít nesčetné množství parků a sadů na Smíchově i Praze 6. Rovněž na druhé straně řeky se nalézají zelené lokality, které vám nabídnou odpočinek, možnost sportovních i kulturních aktivit. A nezapomínejte na pražské cyklostezky, máte jich v okolí dostatek.

Lokalita

Pivovarská, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence U Náplavky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty