30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence u Pekaře

Vyprodáno
Vratislavova, Vyšehrad, Praha 2

Detaily

 • ID:
  7897
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 2
 • Lokalita:
  Vyšehrad
 • Byty k nastěhování od:
  jaro 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  42 - 122 m2
 • Počet bytů celkem:
  12
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Bydlení na Vyšehradě nemusí být jen snem romantických duší, ale díky novostavbě Rezidence u Pekaře (celkem 12 nových bytů) v městské části Praha 2, ulice Vratislavova se může stát skutečností. Developerský projekt se zaměřuje na historický dům z přelomu 19. a 20. století, který původně sloužil jako populární pekařství, od toho pramení i vznik názvu. Bytový dům nabízí celkem 12 bytových jednotek, které sledují aktuální požadavky na komfortní bydlení poblíž centra hlavního města. Dispozice zdejších bytů zahrnuje jak cenově dostupnější 1+kk, 2+kk, 2+kk/mezonet, 3+kk, 3+kk/mezonet tak i 4+kk pro početnější rodiny nebo náročnější klientelu. Nové bydlení v Rezidenci u Pekaře symbolizuje odraz dnešní společnosti a kladeným požadavkům na poklidné prostředí s dopravní a občanskou dostupností. Celý rezidenční projekt prochází rozsáhlou rekonstrukcí, při které se přihlíželo ke vzhledu okolních i sousedních domů. Developer Pražská správa nemovitostí deklaruje, že jaro 2015 se stane termínem, kdy se první majitelé budou moci nastěhovat do svých bytů.

Byty: Nové byty jsou nabízené v užitné ploše od 42 m2 až do nadstandardních 122 m2. Bytový dům je rozdělen do 7 pater. Do pátého patra naleznete u každé bytové jednotky buď balkon s velikostí od 2 m2 do 4,5 m2 nebo zahrádku s 23 m2 nebo 44 m2. Pouze dva byty nabízejí možnost vlastnictví komfortní zahrádky. U všech nabízených bytů je k dispozici i sklep až na mezonetový obchod v prvním patře, který naopak předkládá největší prostor o velikosti 150 m2. Ceny nového bydlení jsou včetně DPH (4.215.000 Kč - 9.965.000 Kč). Z bytů jsou navíc překrásné výhledy na střechy historicky významných pražských domů nebo na Petřínskou rozhlednu či katedrálu sv. Víta. Novostavba nabízí bytové jednotky v nadstandardní kvalitě. Balkonové dveře a dřevěná EURO okna disponují izolačním dvojsklem. Historické dogma se zachovalo i u vchodových dveří, které jsou věrnou replikou původních obložkových dveří. Veškeré interiérové dveře jsou obložkové od značky Solodor. Vytápění je řešené etážově přes plynový kotel. Sociální zázemí je obdařeno kvalitním keramickým glazovaným obkladem, závěsným WC systémem Geberit a umyvadlem značky Laufen. Bytový dům nabízí všem majitelům výtah, který staví přesně před dveřmi jednotlivých bytů na každém patře.

Lokalita: Rezidence u Pekaře ve Vratislavova ulici na Praze 2 na Vyšehradě je atraktivní a zároveň velmi žádanou lokalitou jak pro mladší, tak i starší klientelu. V docházkové vzdálenosti naleznte divadelní Letní scénu, ale i inspirativní romantické procházky po hradbách Vyšehradu. Na své si zde přijdou i cyklisté díky četným cyklostezkám podél Vltavy či vyznavači pěší turistiky nebo plavání, jelikož se v blízkosti novostavby nachází koupaliště Podolí. Nechybí zde zastoupení celé řady bankovních institucí, pošta, školy, restaurace a vše, co je k životu důležité. V neposlední řadě poukažme na výbornou dopravní dostupnost, kterou zajišťuje zastávka MHD Výtoň.

Lokalita

Vratislavova, Vyšehrad, Praha 2

Co si o projektu “Rezidence u Pekaře” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty