02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence U proseckého kostela

Vyprodáno
Na Proseku, Starý Prosek, Praha 9

Detaily

 • ID:
  2131
 • Stav:
 • Developer:
  OPUS Group Praha
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Starý Prosek
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  38 - 126 m2
 • Počet bytů celkem:
  35
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Klidné bydlení ve staré zástavbě v Praze 9 na Proseku vám nabízí developerský projekt Rezidence U proseckého kostela. Novostavba se nachází ve staré zástavbě rodinných domů a k dispozici nabízí 35 bytů a mezonetů. Oblast je velice oblíbená díky dopravní dostupnosti i občanské vybavenosti a okouzlí klidným prostředím. Díky velké terase, balkonu nebo i předzahrádce si dopřejete zdravou snídani na čerstvém vzduchu. Developerem pojektu je OPUS Group Praha.

Byty: Nové byty o dispozicích 1+kk až 5+kk, velikosti od 38m2 až 126m2. Všechny byty mají jako samozřejmost terasu, balkon nebo předzahrádku. K využití jsou i sklepní prostory a garážové stání o celkem 48 míst. Světlo, teplo i odhlučnění vám zabezpečí dřevěné Eurookna a střešní okna. Podlaha dřevěná, v každém pokoji je připojení na televizi a internet. Velice klidná a tichá ulice.

Lokalita: Developerský projekt Rezidence U proseckého kostela, jak už z názvu vyplývá, se nachází v městské části Praha 9, katastrální území Prosek. Velice dobrá dopravní dostupnost, hlavní tah Prosecká a Vysočanská ulice nebo metro C Prosek. Veškerá občanská vybavenost, škola, školka, nákupní centrum, hřiště i poliklinika. Za chvílemi oddechu a zeleně si můžete zajít na zdravou procházku do Parku přátelství nebo podívat na prosecké skály.

Historie: Historie území, na kterém se Prosek nachází, sahá až do doby kamenné. Před výstavbou sídliště, byla na většině území pole. Dominantou Proseka je kostel sv.Václava a tajemstvím protkané podzemní chodby. Oblast Proseka byla v minulosti zasažena pustošením a v roce 1638 zde stáli pouze čtyři chalupy, vinice a krčma. Začátkem 20. století se stal dělnickou kolonií. Zlom nastal ve druhé polovině šedesátých let 20. století výstavbou sídliště, následně vystavěnou silnicí zvanou estakáda a Prosek začal nabírat současný vzhled, kdy je vyhledávanou oblastí k bydlení.

Lokalita

Na Proseku, Starý Prosek, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence U proseckého kostela” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty