Rezidence U proseckého kostela

Aktualizováno: 16 října, 2010
Rezidence U proseckého kostela
Adresa Na Proseku, Starý Prosek, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 35
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Plocha (od - do) 38 - 126 m2
Developer OPUS Group Praha


O projektu:

Klidné bydlení ve staré zástavbě v Praze 9 na Proseku vám nabízí developerský projekt Rezidence U proseckého kostela. Novostavba se nachází ve staré zástavbě rodinných domů a k dispozici nabízí 35 bytů a mezonetů. Oblast je velice oblíbená díky dopravní dostupnosti i občanské vybavenosti a okouzlí klidným prostředím. Díky velké terase, balkonu nebo i předzahrádce si dopřejete zdravou snídani na čerstvém vzduchu. Developerem pojektu je OPUS Group Praha.

Byty:

Nové byty o dispozicích 1+kk až 5+kk, velikosti od 38m2 až 126m2. Všechny byty mají jako samozřejmost terasu, balkon nebo předzahrádku. K využití jsou i sklepní prostory a garážové stání o celkem 48 míst. Světlo, teplo i odhlučnění vám zabezpečí dřevěné Eurookna a střešní okna. Podlaha dřevěná, v každém pokoji je připojení na televizi a internet. Velice klidná a tichá ulice.

Lokalita:

Developerský projekt Rezidence U proseckého kostela, jak už z názvu vyplývá, se nachází v městské části Praha 9, katastrální území Prosek. Velice dobrá dopravní dostupnost, hlavní tah Prosecká a Vysočanská ulice nebo metro C Prosek. Veškerá občanská vybavenost, škola, školka, nákupní centrum, hřiště i poliklinika. Za chvílemi oddechu a zeleně si můžete zajít na zdravou procházku do Parku přátelství nebo podívat na prosecké skály.

Historie:

Historie území, na kterém se Prosek nachází, sahá až do doby kamenné. Před výstavbou sídliště, byla na většině území pole. Dominantou Proseka je kostel sv.Václava a tajemstvím protkané podzemní chodby. Oblast Proseka byla v minulosti zasažena pustošením a v roce 1638 zde stáli pouze čtyři chalupy, vinice a krčma. Začátkem 20. století se stal dělnickou kolonií. Zlom nastal ve druhé polovině šedesátých let 20. století výstavbou sídliště, následně vystavěnou silnicí zvanou estakáda a Prosek začal nabírat současný vzhled, kdy je vyhledávanou oblastí k bydlení.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (51 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky