Rezidence U proseckého kostela

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Rezidence U proseckého kostela
Adresa Na Proseku, Starý Prosek, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 35
Velikost jednotek 1+kk - 3+kk
Plocha (od - do) 38 - 126 m2
OPUS Group Praha

O projektu:

Klidné bydlení ve staré zástavbě v Praze 9 na Proseku vám nabízí developerský projekt Rezidence U proseckého kostela. Novostavba se nachází ve staré zástavbě rodinných domů a k dispozici nabízí 35 bytů a mezonetů. Oblast je velice oblíbená díky dopravní dostupnosti i občanské vybavenosti a okouzlí klidným prostředím. Díky velké terase, balkonu nebo i předzahrádce si dopřejete zdravou snídani na čerstvém vzduchu. Developerem pojektu je OPUS Group Praha.

Byty:

Nové byty o dispozicích 1+kk až 5+kk, velikosti od 38m2 až 126m2. Všechny byty mají jako samozřejmost terasu, balkon nebo předzahrádku. K využití jsou i sklepní prostory a garážové stání o celkem 48 míst. Světlo, teplo i odhlučnění vám zabezpečí dřevěné Eurookna a střešní okna. Podlaha dřevěná, v každém pokoji je připojení na televizi a internet. Velice klidná a tichá ulice.

Lokalita:

Developerský projekt Rezidence U proseckého kostela, jak už z názvu vyplývá, se nachází v městské části Praha 9, katastrální území Prosek. Velice dobrá dopravní dostupnost, hlavní tah Prosecká a Vysočanská ulice nebo metro C Prosek. Veškerá občanská vybavenost, škola, školka, nákupní centrum, hřiště i poliklinika. Za chvílemi oddechu a zeleně si můžete zajít na zdravou procházku do Parku přátelství nebo podívat na prosecké skály.

Historie:

Historie území, na kterém se Prosek nachází, sahá až do doby kamenné. Před výstavbou sídliště, byla na většině území pole. Dominantou Proseka je kostel sv.Václava a tajemstvím protkané podzemní chodby. Oblast Proseka byla v minulosti zasažena pustošením a v roce 1638 zde stáli pouze čtyři chalupy, vinice a krčma. Začátkem 20. století se stal dělnickou kolonií. Zlom nastal ve druhé polovině šedesátých let 20. století výstavbou sídliště, následně vystavěnou silnicí zvanou estakáda a Prosek začal nabírat současný vzhled, kdy je vyhledávanou oblastí k bydlení.

Podobné nabídky
1433x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

Array