Rezidence U Radnice

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Rezidence U Radnice
Adresa Sokolovská, Vysočany, Praha 9
K nastěhování od 02/2020
Počet jednotek 113
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
CENTRAL GROUP a.s. +420-226-222-222

O projektu:

Bydlet jenom pár kroků od metra, to není sen ale realita, kterou vám v Praze splní developerský projekt Rezidence U Radnice, který se staví v Sokolovské ulici Praze 9 Vysočanech. Nový dům se nachází pouhých 60 metrů od stanice metra Vysočanská a je dílem stavitele Central Group a.s. Novostavbu tvoří dům se šesti nadzemními a třemi podzemními podlažími. V podzemních podlažích se nacházejí parkovací stání a sklepní kóje, vstup sem zajišťují dálkově ovládaná garážová vrata. Ceny zahrnují i příslušenství k bytu jako například parkovací stání a sklep. V projektu je plánováno celkem 113 bytů a ateliérů.

Standardy bytů nabízejí vysokou kvalitu. Zahrnují například osazení dřevěných Eurooken s izolačními trojskly, dále položení dřevěných podlah s podlahovým teplovodním vytápěním v obytných místnostech. Jedná se o dvouvrstvé dřevěné celoplošně lepené podlahy, u kterých si můžete vybírat ze sedmi různých dekorů. Jinak je možné vybrat si i kvalitní příplatkové vinylové podlahy. Samozřejmostí je i zařízení koupelny včetně luxusní značkové sanity, nechybí závěsné WC, akrylátová vana nebo sprchový kout, umyvadlo. Za příplatek je možné si vybrat i koupelnový nábytek. V koupelně, na WC a v komoře přístupné z chodby a v chodbě za vchodovými dveřmi je pokládána nadstandardní keramická dlažba. Na výběr v tomto případě máte z celkem 95 různých barevných kombinací obkladů a dlažeb. Na balkonech a terasách je mrazuvzdorná keramická dlažba. Vstupní dveře bytů jsou bezpečnostní a protipožární opatřené laminátem na povrchu. Vnitřní dveře se osazují do obytných místností prosklené, do ostatních místností plné. Celkem si můžete vybírat ze sedmi dekorů dveří, u nichž samozřejmě nechybí obložkové zárubně ve stejném dekoru. Jak vstupní, tak i vnitřní dveře mají výšku 2100 mm. Na WC, v koupelně a na chodbách jsou sádrokartonové podhledy vybavené moderními bodovými světly. V domě nechybí rozvody pro vysokorychlostní internet a digitální satelitní televizi, televizní a datové kabely jsou rozvedeny do všech pokojů. Byty jsou vybaveny elektronickým zabezpečovacím zařízením a samozřejmostí je domovní videotelefon.

Pro budoucí majitele, kteří jsou zvyklí na komfort příjemného prostředí v bytě i v těch nejparnějších letních dnech, jsou připraveny na výběr byty vybavené klimatizací. Pro zájemce, kterým není lhostejné zdravé životní prostředí a jež chtějí bydlet energeticky úsporně, jsou k dispozici byty s rekuperací. Jedná se o řízené větrání s dochlazováním v letních měsících až o šest stupňů. U bytů v patrech jsou samozřejmostí balkony či velkoryse zhotovené terasy. Obyvatelé nových bytů v nejvyšších patrech si navíc budou moci vychutnávat krásný výhled na celou Prahu. V přízemí byty zase nabízejí svým obyvatelům možnost využít k odpočinku předzahrádky. Navíc je možné zhotovit elektropřípravu pro dodatečné osazení venkovního stínění. Byty v posledním podlaží mají vytvořenu přípravu pro instalaci předokenních žaluzií do skrytých schránek pod fasádou v nadpraží oken. Budova má energetický štítek třídy B. Každý byt má svoje vlastní měření tepla. Dokončení projektu se plánuje na prosinec roku 2019.

Lokalita:

Skvělá poloha, kterou má Rezidence U Radnice budovaná v ulici Sokolovská v Praze 9- Vysočanech, zajišťuje velmi rychlou cestu do centra města. Cesta ke stanici metra Vysočanská vám totiž od dveří nového domu bude trvat minutu. Za cca 10 minut stihnete dojet metrem trasou B do stanice Můstek, čili přímo do spodní části Václavského náměstí, do samotného srdce města. Nové byty leží na dosah centra města. 5 minut chůze je to také od novostavby k Vysočanskému nádraží, kde se můžete svézt na Masarykovo nádraží nebo ve druhém směru na Nymburk a Kolín. Vlakem jste z Vysočan na Masarykově nádraží za 6 minut.

Nákupní možnosti jsou zde vynikající. Hned v těsném sousedství se nachází nákupní centrum Fénix, máte to k němu jenom 4 minuty pěší chůze a také blízká Galerie Harfa, která se nalézá v dojezdové vzdálenosti 5 minut autem. Rezidence je vhodná i pro rodiny s dětmi, protože podél říčky Rokytky se za chvilku, za pouhé 2 minuty pěší chůze dostanete až do velkého parku Podviní, kde se nachází lanové centrum, cyklostezky, dětská hřiště, ale také vinice Máchalka a bobová dráha. Ve stejné docházkové vzdálenosti se nachází také Psí louka, takže skutečný ráj tu zažijí i vaši domácí psí mazlíčkové.

Vaši potomci to budou mít ke škole jenom pár kroků, protože nejbližší základní škola Špitálská stojí jenom 7 minut pěší chůze od rezidence. Máte-li malé děti, potom mateřská škola v Kovářské ulici se nalézá jenom 9 minut pěšky nebo také 3 minuty jízdy autem od obytného komplexu. Přímo ve vnitrobloku samotného obytného komplexu se nachází soukromý park určený přímo obyvatelům rezidenčního souboru k ničím nerušenému odpočinku. Nikdo jiný nemá do parku přístup. Jenom kousek od bydliště máte i možnosti pro sportovní vyžití svoje i své rodiny. Za 2 minuty se pěšky dostanete k TJ Praga, tělovýchovné jednotě, která nabízí například veřejné tenisové kurty, kde si můžete zahrát tenis. Na nejbližší policejní stanici narazíte za 2 minuty jízdy autem v Sokolovské ulici, k úřadu městské části Praha 9 se dostanete vozem za 6 minut a nejbližší zdravotní středisko se nalézá v ulici Pod Krocínkou v dojezdové vzdálenosti 7 minut. V docházkové vzdálenosti 4 minuty se nalézají bankomaty a také další obchody, restaurace a kavárny.

Podobné nabídky
1440x
Novostavba Harfa Yard prodej bytů Praha 9 - Libeň

Harfa Yard

Kovářská, Libeň, Praha 9

2Q/2022

O projektu: V roce 2020 začne v pražské čtvrti Libeň výstavba bytového komplexu Harfa Yard, umístěného do bezprostřední blízkosti O2 areny, nabízející 28 bytů. Termín dokončení výstavby byl stanoven na 2. čtvrtletí roku 2022. Na vzhledu projektu se podílel světově známý český výtvarník a architekt Bořek Šípek, známý pro své skleněné objekty....

Array