Developerský projekt Rezidence U Rokytky

V prodeji
Hrdlořezská, Hrdlořezy, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: V klidné části Prahy - Hrdlořezy na břehu řeky Rokytky budou vystavěny tři bytové viladomy se společným podzemním patrem.

Celkem je k dispozici 68 bytů pohybujících se rozlohou od garsonek až ke 4+kk. Jednotlivé sekce domu tvoří šikminy otočené proti sobě tak, aby do všech bytů vpustily dostatek slunce. Byty v prvním patře mají předzahrádku s terasou, všechny ostatní byty pak terasu nebo balkon. Ke každému bytu náleží sklep a parkovací místo v podzemním patře. Dům bude mít i soukromé dětské hřiště v jižní části projektu.

Projekt byl zahájen na podzim roku 2019 developerskou a investiční společností Real-Treuhand Reality. Dokončen by měl být do konce roku 2020 a na počátku roku 2021 předán k nastěhování novým rezidentům.

Lokalita: Rezidence stojí prakticky přímo na břehu řeky Rokytky, na pomezí ulic Hrdlořezská a Mezilehlá, v lokalitě Hrdlořezy na Praze 9. Meandry Rokytky je obklopená zalesněnou přírodou přírodní rezervace, v jejíž blízkosti se nachází i dětská hřiště, inline dráha či venkovní fitness a fotbalové hřiště.

Přímo u domu se nachází autobusová zastávka Hrdlořezská, několik minut pěšky tramvajová zastávka Spojovací. Nejbližší vlakovou zastávkou je Praha – Libeň. Okolí poskytuje kompletní občanskou vybavenost.

Lokalita

Hrdlořezská, Hrdlořezy, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence U Rokytky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty