Rezidence U Rokytky

Aktualizováno: 4 srpna, 2020
Rezidence U Rokytky
Adresa Hrdlořezská, Hrdlořezy, Praha 9
K nastěhování od 1Q/2021
Počet jednotek 68
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer Real-Treuhand Reality


O projektu:

V klidné části Prahy - Hrdlořezy na břehu řeky Rokytky budou vystavěny tři bytové viladomy se společným podzemním patrem.

Celkem je k dispozici 68 bytů pohybujících se rozlohou od garsonek až ke 4+kk. Jednotlivé sekce domu tvoří šikminy otočené proti sobě tak, aby do všech bytů vpustily dostatek slunce. Byty v prvním patře mají předzahrádku s terasou, všechny ostatní byty pak terasu nebo balkon. Ke každému bytu náleží sklep a parkovací místo v podzemním patře. Dům bude mít i soukromé dětské hřiště v jižní části projektu.

Projekt byl zahájen na podzim roku 2019 developerskou a investiční společností Real-Treuhand Reality. Dokončen by měl být do konce roku 2020 a na počátku roku 2021 předán k nastěhování novým rezidentům.

Lokalita:

Rezidence stojí prakticky přímo na břehu řeky Rokytky, na pomezí ulic Hrdlořezská a Mezilehlá, v lokalitě Hrdlořezy na Praze 9. Meandry Rokytky je obklopená zalesněnou přírodou přírodní rezervace, v jejíž blízkosti se nachází i dětská hřiště, inline dráha či venkovní fitness a fotbalové hřiště.

Přímo u domu se nachází autobusová zastávka Hrdlořezská, několik minut pěšky tramvajová zastávka Spojovací. Nejbližší vlakovou zastávkou je Praha – Libeň. Okolí poskytuje kompletní občanskou vybavenost.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (55 hlasů, průměr: 4,80 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky