01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence U Šárky

Vyprodáno
Drnovská, Ruzyně, Praha 6

Detaily

O projektu

O projektu: Společnost Finep plánuje v pražské Ruzyni nabídnout nové rezidenční příležitosti v blízkosti letiště a Divoké Šárky. Postaví soubor bytových domů usazených v zeleni podle návrhu studia AIP Architekti. Součástí výstavby bude úprava veřejných prostor v okolí, kde vzniknou sportoviště, dětská hřiště, parky a zalesněná plocha, která naváže na západní cíp přírodní rezervace Divoká Šárka.

V první etapě vzniknou 3 domy, které nabídnou 218 bytů s dispozicemi 1kk až 4kk doplněnými o terasy, balkony, či lodžie a parkování v podzemních garážích. Přibližně třetina bytových jednotek bude prodána do osobního vlastnictví, zbytek do družstevního.

Finep je realitní developer, který v Praze dlouhodobě buduje rezidenční projekty, v tomto roce představil již například plány na novou čtvrť Nový Opatov na Jižním Městě.
Stavbu bytových domů U Šárky zahájí ve druhé polovině letošního roku a dokončení je plánováno na přelom let 2022 a 2023.

Lokalita: Praha 6 patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším městským částem. Pro rezidenci U Šárky byl vybrán pozemek v Ruzyni, mezi Pražským okruhem a ulicí Drnovská a v blízkosti OC Šestka. Přiléhá k okraji rezidenční čtvrti, ve které je k dispozici potřebná základní občanská vybavenost. Přímo v rámci výstavby projektu U Šárky vznikne také nová restaurace.

Divoká Šárka, vzdálená pouze 7 minut pěšky, nabízí mnoho možností k rekreaci a sportu. Vedou skrz ni pěší, inline a cyklistické stezky, oblíbená je například cesta kolem Šáreckého potoka a další vedou až na Karlštejn nebo Křivoklát. Tato přírodní rezervace je vyhledávaná také kvůli příležitostem ke grilování, horolezectví nebo koupání v přírodním koupališti Džbán.

Velkou výhodou lokality je perfektní dostupnost automobilovou dopravou díky Pražskému okruhu a blízkost letiště, které je vzdálené 5 minut jízdy autem.
Nejbližší stanicí metra je Veleslavín na lince A, dostupný do 10 minut autobusem. Spojení směrem na Dejvice do budoucna výrazně urychlí prodloužení linek tramvaje, které tu budou mít konečnou stanici.
Síť veřejné dopravy doplňuje blízká zastávka vlaku Praha-Ruzyně, odkud vyjíždí vlaky směr Hostivice či Nádraží Veleslavín a Hradčanská, a také plánovaná rychlodráha Praha – Kladno.

Lokalita

Drnovská, Ruzyně, Praha 6

Co si o projektu “Rezidence U Šárky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty