Rezidence U Smetanky

Aktualizováno: 1 května, 2015
Rezidence U Smetanky
Adresa U Smetanky, Hrdlořezy, Praha 9
K nastěhování od jaro 2015 (vyprodáno)
Počet jednotek 21
Velikost jednotek 1+kk – 4+kk
Plocha (od - do) 31 - 111 m2
Developer REDOT s.r.o.


O projektu:

Tento architektonicky zajímavý objekt (celkem 21 nových bytů) naleznete v Praze 9 – Hrdlořezích. V místě, kde původně vládli zahrádkáři, ale které se celkem rychle mění v moderní obytnou čtvrť s dobrou dostupností do centra Prahy a plnou občanskou vybaveností. V případě zájmu zde máte celkem 21 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 4+kk s výměrou 31 – 111 m2. Projektanti samozřejmě nezapomněli ve svých návrzích na krytá i vnější parkovací stání. Hledáte nový byt, kde je klid, ale stále nedaleko centra našeho hlavního města? Novostavba U Smetánky jsou zajímavým projektem, který přesně tato kritéria splňuje.

Byty:

Novostavba (Praha 9) Rezidence U Smetánky, nabízí jednadvacet bytových jednotek o dispozici 1+kk – 4+kk, ke komfortnímu bydlení v klidné lokalitě plné zeleně. Tento zajímavý architektonický projekt nabízí v základním vybavení plovoucí podlahy, podzemní i venkovní parkovací místa a samozřejmostí každého bytu je terasa anebo balkon. Byty 1+kk o velikosti 31 m2 si zde můžete pořídit za 1 695 000 korun, ten největší byt 4+kk se zde prodává za 5 995 000 korun.

Lokalita:

Rezidence U Smetánky naleznete v Praze 9 v Hrdlořezích na stejnojmenné ulici, podle níž se také tato rezidence jmenuje. Rezidence je umístěna v klidném a čistém životním prostředí, s plnou občanskou vybaveností. Do obchodu to odtud máte jen 50 metrů. Nechybí zde ani skvělé spojení do centra, ať už automobilem anebo Městskou hromadnou dopravou. Rezidence U Smetánky nabízí zcela nové byty v jedné z nejkvalitnějších oblastí pro život v Praze.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (42 hlasů, průměr: 4,90 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky