28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence U Smetanky

Vyprodáno
U Smetanky, Hrdlořezy, Praha 9

Detaily

 • ID:
  993
 • Stav:
 • Developer:
  REDOT s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Hrdlořezy
 • Byty k nastěhování od:
  jaro 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  31 - 111 m2
 • Počet bytů celkem:
  21
 • Velikost jednotek:
  1+kk – 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Tento architektonicky zajímavý objekt (celkem 21 nových bytů) naleznete v Praze 9 – Hrdlořezích. V místě, kde původně vládli zahrádkáři, ale které se celkem rychle mění v moderní obytnou čtvrť s dobrou dostupností do centra Prahy a plnou občanskou vybaveností. V případě zájmu zde máte celkem 21 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 4+kk s výměrou 31 – 111 m2. Projektanti samozřejmě nezapomněli ve svých návrzích na krytá i vnější parkovací stání. Hledáte nový byt, kde je klid, ale stále nedaleko centra našeho hlavního města? Novostavba U Smetánky jsou zajímavým projektem, který přesně tato kritéria splňuje.

Byty: Novostavba (Praha 9) Rezidence U Smetánky, nabízí jednadvacet bytových jednotek o dispozici 1+kk – 4+kk, ke komfortnímu bydlení v klidné lokalitě plné zeleně. Tento zajímavý architektonický projekt nabízí v základním vybavení plovoucí podlahy, podzemní i venkovní parkovací místa a samozřejmostí každého bytu je terasa anebo balkon. Byty 1+kk o velikosti 31 m2 si zde můžete pořídit za 1 695 000 korun, ten největší byt 4+kk se zde prodává za 5 995 000 korun.

Lokalita: Rezidence U Smetánky naleznete v Praze 9 v Hrdlořezích na stejnojmenné ulici, podle níž se také tato rezidence jmenuje. Rezidence je umístěna v klidném a čistém životním prostředí, s plnou občanskou vybaveností. Do obchodu to odtud máte jen 50 metrů. Nechybí zde ani skvělé spojení do centra, ať už automobilem anebo Městskou hromadnou dopravou. Rezidence U Smetánky nabízí zcela nové byty v jedné z nejkvalitnějších oblastí pro život v Praze.

Lokalita

U Smetanky, Hrdlořezy, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence U Smetanky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty