30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence U Vaňkovky

V prodeji
Opuštěná/Trnitá, Brno, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno-střed
 • Plocha bytů (od - do):
  34-100
 • Velikost jednotek:
  1+kk-4+kk

O projektu

V centru Brna v bezprostřední blízkosti Galerie Vaňkovka a Paláce Trnitá se realizuje precizní rekonstrukce elegantní secesní budovy. Rezidence u Vaňkovky nabídne komfortní bydlení s nádechem historie v centru jihomoravské metropole s výbornou dostupností do ostatních částí města.

V sedmipodlažním bytovém domě jsou k dispozici jednotky různých velikostí 1+kk až 4+kk s obytnou plochou 34 až +100 metrů čtverečních. V prvním nadzemním podlaží jsou situovány komerční prostory. Garážová stání a sklepní skladovací prostory se nachází v prvním a druhém podzemním podlaží.

Rezidence Vaňkova je součástí bulváru, který propojí tuto lokalitu s centrem města. Díky pečlivé rekonstrukci a použití nadstandardních materiálů se podařilo zachovat původní secesní prvky a zároveň přizpůsobit interiér domu modernímu stylu bydlení. Noví majitelé ocení vzdušné interiéry s vysokými stropy, nadstandardní vybavení a nízké provozní náklady.

Lokalita

Rezidence u Vaňkovky je situována na nároží ulic Opuštěná a Trnitá v blízkosti řeky Svratky. Bytový dům bude součástí velkorysého bulváru lemovaného stromořadím s obchody a službami, který propojí lokalitu s centrem města. Součástí bulváru budou široké chodníky a cyklostezka. Tento projekt je součástí budoucí nové části centra Brna.

Lokalita

Opuštěná/Trnitá, Brno, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Rezidence U Vaňkovky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty