28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence U Vinohradu

Vyprodáno
Rostovská / Petrohradská, Vršovice, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: V Praze 10-Vršovicích se rodí nový developerský projekt Rezidence U Vinohradu. Novostavba zahrnuje dva domy, přičemž každý má celkem šest podlaží, nechybí zde výtahy. Nabídne celkem 37 bytů v dispozičním řešení od 1+kk až po 4+kk o rozměrech od 30 m2 do 100 m2. Naprostá většina z nich má i balkon nebo terasu a také sklepní kóji. V přízemí domů se nalézají čtyři nebytové prostory o různých velikostech, všechny mají svůj vstup přímo z ulice. Nastěhování je plánováno na léto 2020.

Lokalita: Umístění ve velmi klidné části Prahy v symbióze se zelení nabízí nový developerský projekt Rezidence U Vinohradu, který se nachází v Praze 10-Vršovicích v ulicích Rostovská a Petrohradská. Kdo chce bydlet v klidném prostředí s velkým množstvím zeleně, pro toho je tato lokalita velkou předností, protože projekt se nachází vedle někdejšího vinohradu založeného císařem Karlem IV. Dnes se zde nachází velmi rozhlehlý park Havlíčkovy sady, který slouží jako odpočinková zóna. V okolí se ale nalézá i spousta dalších parků, řada dětských hřišť, mnoho sportovních zařízení. V těsné blízkosti se nalézá jeden slavný fotbalový stadion, o kus dál další, takže pro fotbalisty jde o ideální kout k bydlení. Dále jsou tu obchody, školy i školky, zdravotnická zařízení i mnoho dobrých restaurací. To vše, tedy výborná občanská vybavenost, je velkou výhodou rezidence. Samozřejmě nezaostává ani dopravní obslužnost, a to včetně blízkého nájezdu na dálnici.

Sport, relax, příroda: Na delší procházky můžete vyrazit do 513 m vzdáleného parku Havlíčkovy sady (Gröbovka). Fotbalové fanoušky nadchne, že pouhých 435 m od domu máte Městský stadion Ďolíček - Bohemians 1905, kde se samozřejmě pravidelně konají klubové fotbalová zápasy. 1, 9 km daleko je potom Sinobo Stadium, tedy fotbalový stadion Slavie, rovněž dějiště řady zápasů v kopané, ale také koncertů mnoha zahraničních hudebních hvězd. Příznivce vodních sportů, především plavání jistě zláká 2,5 km vzdálený Plavecký stadion Slavia Praha. 3,1 km daleko se tu rozkládá tako venkovní Koupaliště Slavia. Kdo naopak dává přednost zimním sportům, nepochybně využije zázemí 2,5 km vzdáleného Zimního stadionu Eden. Dalším výborně dosažitelným sportovištěm pro milovníky zimních aktivit je 479 m vzdálený Zimní stadion Hasa. Milovníci vyplétaných raket si zase mohou rezervovat kurt v Tenisových kurtech Hasa vzdálených pouze 738 m.

Nákupy a služby: Doslova za rohem, pouze 35 m od domu najdete obchod Minimarket. 907 m daleko se nalézá supermarket Lidl, kde najdete rozmanitý sortiment potravin i dalšího zboží. 1,8 km se rozkládá NC Eden, kde se kromě hypermarketu Tesco Extra nalézá i řada dalších obchodů.

Vzdělávání: Po pouhých 395 m narazíte na MŠ U Vršovického nádraží. Jenom 338 m je dlouhá cesta k ZŠ U Vršovického nádraží.

Kultura: Na rozmanitá kulturní představení se vydejte do Vršovického divadla MANA, které se nachází jenom 281 m daleko od rezidence. Filmoví fanoušci zaručeně vyrazí také do 557 m vzdáleného Kina Pilotů.

Zdravotnictví: Velmi blízko jsou hned dvě velká zdravotnická zařízení nabízející servis praktických lékařů i odborných ambulancí, a to Poliklinika Vršovice, ve vzdálenosti 546 m a Vršovická zdravotní, od které vás dělí 703 m.

Doprava: Tramvajová zastávka Bohemians leží 550 m daleko, druhá tramvajová zastávka dalších linek Vršovické náměstí se nalézá 346 m od rezidence. 556 m dělí automobilisty od výjezdu na Vršovickou ulici, odkud mohou jet dále k Edenu a přes Bohdalec na Spořilov a odtamtud na dálnici D1 a výjezd z Prahy. Nájezd na ulici 5. května a dálnici D1 je 3,4 km daleko. Ujdete 621 m a jste na železniční stanici Praha-Vršovice, odkud se za půl hodiny můžete dostat na výlet ven z Prahy.

Více info: www.arezidence.com

Lokalita

Rostovská / Petrohradská, Vršovice, Praha 10

Co si o projektu “Rezidence U Vinohradu” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty