02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence U Vyšehradu

Vyprodáno
Marie Cibulkové 334, Nusle, Praha 4

Detaily

 • ID:
  8469
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 4
 • Lokalita:
  Nusle
 • Byty k nastěhování od:
  září 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  23 - 142 m2
 • Počet bytů celkem:
  12
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt s názvem Rezidence U Vyšehradu, se zabývá rozsáhlou rekonstrukcí funkcionalistického bytového domu z roku 1949 v lukrativní části Prahy 4-Nusle. Rekonstrukce domu, která umožňuje budoucím majitelům přizpůsobit byt vlastním potřebám, se týká 3 ateliérů, 9 nových bytů a 2 nebytových jednotek. Interiéry, srovnatelné s prostory v novostavbě, jsou vysoce moderní a elegantní a nabídnou tak lidem nové bydlení ve vysokém standardu a magickém prostředí Vyšehradu. Nové bydlení bude situováno do bytového domu, který poskytuje dostatek prostoru a soukromí. Kvalitní materiály a důraz na komfort a celkovou pohodu jsou velkou předností Rezidence U Vyšehradu, a proto jsou novým majitelům nabízeny nejen nadstandardní byty, ale rovněž střešní terasy, okna s akustickým útlumem a izolačním dvojsklem, výtah nebo videotelefon. Nové byty budou dokončeny v září 2015, nicméně jejich prodej byl již zahájen. Developerem projektu je společnost Pražská Správa Nemovitostí, která je rovněž i prodejcem.

Byty: Dispozice bytů vzniklých v tomto projektu jsou 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk, přičemž plochy bytů se pohybují v rozmezí od 51 m2 do 142 m2. V třetím, čtvrtém a pátém patře se nacházejí byty ve stavu shell and core a konečné dispozice i podoba bytu závisí pouze na požadavcích klientů. Přestože se nejedná o novostavbu, i zde se nacházejí předzahrádky, balkóny, střešní terasy a praktické sklepní kóje. Ceny bytů se odvíjejí od dispozice bytu,celkové rozlohy a příslušenství a jejich hodnota se pohybuje v rozmezí od 1. 920.000 Kč do 10.955.000 Kč. Nové byty budou odevzdávány ve standardu, který bude zahrnovat bezpečnostní protipožární vstupní dveře, interiérové dveře Sapeli, laminátovou plovoucí podlahu, keramické glazované obklady a dlažby, sprchový kout, umyvadlo, závěsný klozet, otopná tělesa a kompletní rozvody energií a elektroinstalaci. Nové bydlení v Praze 4 je originálním developerským projektem, který nabízí chytré moderní obklopené historií a krásou Vyšehradu. Pohodlí a komfort ve spojení s moderním designem vytváří skvělé prostředí pro mladé rodiny i starší páry.

Lokalita: Vyšehrad je jednou z nejprestižnějších částí Prahy (Nusle) v těsné blízkosti centra. Rezidence U Vyšehradu je umístěna na ulici Marie Cibulkové, která se nachází pouhých 500 metrů od legendami opředené pevnosti Vyšehrad. Bytový dům jsou v pěší vzdálenosti od autobusových zastávek a stanic metra Pražského povstání a Vyšehrad. V lokalitě této části Prahy 4 je občanská vybavenost na vysoké a kvalitní úrovni. V okolí se nachází kongresové centrum, mateřské a základní školy, banky, nákupní centra, restaurace a také relaxační a sportovní centra. Vyšehrad je atraktivní část, která poskytuje dostatek prostoru pro využití volného času ať již procházkami na Vyšehrad či společenskými událostmi.

Kvalitní, nadčasové a útulné bydlení na úrovni novostavby je důležitým faktorem zajišťující spokojené bydlení a kvalitní život. Nové byty jsou prodávány ve standardu shell and core nebo ve standardu, který již neumožňuje přizpůsobovat dispozice bytu. Originální koncepce a vysoká kvalita uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta. Vyšehrad je magickou částí Prahy s výbornou občanskou vybaveností.

Lokalita

Marie Cibulkové 334, Nusle, Praha 4

Co si o projektu “Rezidence U Vyšehradu” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty