04.10.2022

Šlikova 16: v prodeji jsou byty na Praze 6

03.10.2022

Kolčavka: v prodeji jsou byty na Praze 9

01.10.2022

Rezidence Bella Vista: v prodeji jsou byty v pražské Troji

30.09.2022

Rezidence Via Carolina: byla dokončena hrubá stavba projektu.

30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence V Zahradách

Vyprodáno
V Zahradách, Libeň, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: Moderní bydlení, skvělá dostupnost do centra Prahy, ale i klidná příroda v podobě parků a rezervací. To vše slibuje developerský projekt V Zahradách, který sa bude nachádzať v Libni. Projekt nabízí celkem 60 bytových jednotek o dispozicích od 1+kk do 5+kk včetně loftů. Byty budou rozložené do šesti podlaží. Některé mají terasu či balkon, jiné nikoliv.
Zaoblené barokní linie byste ve výstavbě hledali marně; architekti vsadili na výraznou geometrii plnou ostrých úhlů a zkosených ploch. Slibují si od toho maximální využití prostoru, který si navíc podle jejich slov budoucí majitelé mohou sami uzpůsobit svým potřebám, a to bez těžších stavebních zásahů. Samozřejmostí by pak měl být nízkoenergetický provoz a podlahové vytápění.
Výstavba byla zahájena v srpnu roku 2019, dokončení hrubé stavby je pak plánováno na červenec tohoto roku. Předpokládané datum kolaudace je zatím stanoveno na březen 2021.
Za celým projektem stojí společnost Neocity. V Praze působí od roku 2003 a mezi její předchozí projekty patří například dvě novostavby U Veleslavínského zámku nebo rezidenční bydlení Nad Ostrovem.

lokalita: Ačkoliv se o ulice V Zahradách odbočuje přímo z hlavní silnice Zenklova, jedná se o poměrně klidnou lokalitu. Libeň jako taková v posledních letech prosperuje a rozvíjí se, přibývají nové a nové podniky především gastronomického charakteru, navíc má skvělou dostupnost do centra. Kulturní dominantou Libně je bezpochyby O2 Arena, ale naleznete zde i vyhlášené Divadlo Pod Palmovkou nebo rokokový zámek. Sportovního ducha uspokojí Sportcentrum Koráb, fotbalové hřiště či venkovní koupaliště Stírka. Z této části Libně není daleko ani do přírody, ať už v podobě proslulých Proseckých skál, parku Pod Korábem nebo Thomajerových sadů.
Zastávka Palmovka metra B by měla být dosažitelná během deseti minut chůze, přičemž tramvajová zastávka Vosmíkových nebo zastávka autobusu Bulovka je prakticky hned za rohem. Majitelé aut se budou muset ovšem spokojit se stáním na chodníku. Útěchou jim budiž snadný sjezd na hlavní silnici, která je pak navede k důležitým dopravním tepnám.

Více info: www.libenrozkveta.cz

Lokalita

V Zahradách, Libeň, Praha 8

Co si o projektu “Rezidence V Zahradách” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty