23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Valentinka - moderní rezidence na Smíchově

V prodeji
Na Valentince, Smíchov, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu Valentinka: Na pražském Smíchově nedaleko metra Anděl a Smíchovské náplavky se rekonstruuje dům v tradiční blokové zástavbě. Tři jeho stávající podlaží budou zrenovována a nad ně bude přidána nástavba se 4 dalšími podlažími, z nichž poslední je ustoupené. Díky tomu dům zachová výšku římsy okolních domů. Výsledný dům s názvem Rezidence Valentinka nabídne 48 převážně menších bytových jednotek a přízemí bude využito pro 3 nebytové prostory k pronájmu.

Byty jsou přístupné ze společné pavlače, která je orientována do vnitrobloku. Velikostně se pohybují od 1kk po 2+1, v posledním podlaží jsou pak prostornější byty 3kk a 4kk s terasami směrem do ulice. Terasy budou poskytovat atraktivní výhled na Vltavu a část města. Design rezidence Na Valentince je spojením klasické fasády tradiční smíchovské zástavby a moderní nástavby s fasádou z minimalistických bílých panelů, které kopírují rastr oken původní části.

Rekonstrukce bude provedena pod taktovkou společnosti VLK development s.r.o. , která plánuje dokončit výstavbu do konce roku 2020. Byty tak budou pravděpodobně dostupné k nastěhování v první polovině roku 2021 .

Lokalita:Rezidence se nachází v ulici Na Valentince spadající pod Prahu 5 – Smíchov, jednu z nejdynamičtěji se rozvíjejících pražských čtvrtí. Dům je součástí tradiční blokové zástavby v těsné blízkosti budoucí nové čtvrti Smíchov City, která vznikne na místě bývalého nákladového nádraží. Velkou předností tohoto umístění je dostupnost veškeré občanské vybavenosti, kterou nabízí stávající zástavba i plánované Smíchov City. Na konci ulice začíná Smíchovská náplavka s možností využití přívozu na druhý břeh Vltavy, odkud se dá rychle dostat na oblíbené farmářské trhy nebo na Vyšehrad.

Nedaleko leží OC Nový Smíchov s mnoha obchody i kulturním vyžitím. Dostupnost rezidence je výborná hlavně pomocí městské hromadné dopravy – Anděl je důležitým dopravním uzlem, zastávka linky metra B Anděl a autobusové nádraží Na Knížecí se nachází pouze 300 m od domu, stejně jako mnoho tramvajových linek spojujících Smíchov se zbytkem města.

Co si o projektu “Valentinka - moderní rezidence na Smíchově” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty