26.05.2022

Projekt Nová Ves: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

25.05.2022

Nuselský pivovar: v prodeji jsou byty na Praze 4

24.05.2022

Domy Dobřejovice: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

22.05.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Valentinka

V prodeji
Na Valentince, Smíchov, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Na pražském Smíchově nedaleko metra Anděl a Smíchovské náplavky se rekonstruuje dům v tradiční blokové zástavbě. Tři jeho stávající podlaží budou zrenovována a nad ně bude přidána nástavba se 4 dalšími podlažími, z nichž poslední je ustoupené. Díky tomu dům zachová výšku římsy okolních domů. Výsledný dům s názvem Rezidence Valentinka nabídne 48 převážně menších bytových jednotek a přízemí bude využito pro 3 nebytové prostory k pronájmu.

Byty jsou přístupné ze společné pavlače, která je orientována do vnitrobloku. Velikostně se pohybují od 1kk po 2+1, v posledním podlaží jsou pak prostornější byty 3kk a 4kk s terasami směrem do ulice. Terasy budou poskytovat atraktivní výhled na Vltavu a část města. Design rezidence Na Valentince je spojením klasické fasády tradiční smíchovské zástavby a moderní nástavby s fasádou z minimalistických bílých panelů, které kopírují rastr oken původní části.

Rekonstrukce bude provedena pod taktovkou společnosti VLK development s.r.o. , která plánuje dokončit výstavbu do konce roku 2020. Byty tak budou pravděpodobně dostupné k nastěhování v první polovině roku 2021 .

Lokalita:Rezidence se nachází v ulici Na Valentince spadající pod Prahu 5 – Smíchov, jednu z nejdynamičtěji se rozvíjejících pražských čtvrtí. Dům je součástí tradiční blokové zástavby v těsné blízkosti budoucí nové čtvrti Smíchov City, která vznikne na místě bývalého nákladového nádraží. Velkou předností tohoto umístění je dostupnost veškeré občanské vybavenosti, kterou nabízí stávající zástavba i plánované Smíchov City. Na konci ulice začíná Smíchovská náplavka s možností využití přívozu na druhý břeh Vltavy, odkud se dá rychle dostat na oblíbené farmářské trhy nebo na Vyšehrad.

Nedaleko leží OC Nový Smíchov s mnoha obchody i kulturním vyžitím. Dostupnost rezidence je výborná hlavně pomocí městské hromadné dopravy – Anděl je důležitým dopravním uzlem, zastávka linky metra B Anděl a autobusové nádraží Na Knížecí se nachází pouze 300 m od domu, stejně jako mnoho tramvajových linek spojujících Smíchov se zbytkem města.

Co si o projektu “Rezidence Valentinka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty