Rezidence Valentinka

Aktualizováno: 11 června, 2020
Rezidence Valentinka
Adresa Na Valentince, Smíchov, Praha 5
K nastěhování od začátek roku 2021
Počet jednotek 48
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer VLK development s.r.o.


O projektu:

Na pražském Smíchově nedaleko metra Anděl a Smíchovské náplavky se rekonstruuje dům v tradiční blokové zástavbě. Tři jeho stávající podlaží budou zrenovována a nad ně bude přidána nástavba se 4 dalšími podlažími, z nichž poslední je ustoupené. Díky tomu dům zachová výšku římsy okolních domů. Výsledný dům s názvem Rezidence Valentinka nabídne 48 převážně menších bytových jednotek a přízemí bude využito pro 3 nebytové prostory k pronájmu.

Byty jsou přístupné ze společné pavlače, která je orientována do vnitrobloku. Velikostně se pohybují od 1kk po 2+1, v posledním podlaží jsou pak prostornější byty 3kk a 4kk s terasami směrem do ulice. Terasy budou poskytovat atraktivní výhled na Vltavu a část města. Design rezidence Na Valentince je spojením klasické fasády tradiční smíchovské zástavby a moderní nástavby s fasádou z minimalistických bílých panelů, které kopírují rastr oken původní části.

Rekonstrukce bude provedena pod taktovkou společnosti VLK development s.r.o. , která plánuje dokončit výstavbu do konce roku 2020. Byty tak budou pravděpodobně dostupné k nastěhování v první polovině roku 2021 .

Lokalita:

Rezidence se nachází v ulici Na Valentince spadající pod Prahu 5Smíchov, jednu z nejdynamičtěji se rozvíjejících pražských čtvrtí. Dům je součástí tradiční blokové zástavby v těsné blízkosti budoucí nové čtvrti Smíchov City, která vznikne na místě bývalého nákladového nádraží. Velkou předností tohoto umístění je dostupnost veškeré občanské vybavenosti, kterou nabízí stávající zástavba i plánované Smíchov City. Na konci ulice začíná Smíchovská náplavka s možností využití přívozu na druhý břeh Vltavy, odkud se dá rychle dostat na oblíbené farmářské trhy nebo na Vyšehrad.

Nedaleko leží OC Nový Smíchov s mnoha obchody i kulturním vyžitím. Dostupnost rezidence je výborná hlavně pomocí městské hromadné dopravy – Anděl je důležitým dopravním uzlem, zastávka linky metra B Anděl a autobusové nádraží Na Knížecí se nachází pouze 300 m od domu, stejně jako mnoho tramvajových linek spojujících Smíchov se zbytkem města.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (75 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky