30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Velké Popovice

Vyprodáno
Malostranská, Velké Popovice, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Velké Popovice
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  4

O projektu

Ve Velkých Popovicích, v dojezdové vzdálenosti od Prahy, jsou v nabídce celkem čtyři rodinné domy nabízející ideální propojení soukromí, přírody a stále veškerých výhod hlavního města na dosah. Díky velkorysým dispozicím okolo 300 m2 a rozlehlé zahradě nad 1 000 m2 pozemku jsou navržené pro život i několikačlenné domácnosti.

Zatímco mezi společné rysy patří jednoduchý design, až 3 koupelny a prostorná garáž pro dvě vozidla, dva z domů disponují také podzemním podlažím, a tudíž velikostí až 350 m2. Při jejich výstavbě je dbáno jak na co nejvyšší možné standardy, tak i na nízkou energetickou náročnost A, které je docíleno zejména díky energii ze solárních panelů.

Lokalita

Rezidence Velké Popovice se nachází v okrese Praha-východ, v blízkosti dálnice D1 - do hlavního města se tudíž dá dostat za přibližně 20 minut při jízdě autem, využít však lze i přilehlou autobusovou dopravu. I samotná obec nabízí bohatou občanskou vybavenost jako jsou obchody a restaurace, pošta, lékárna, čerpací stanice, mateřská školka i škola či dokonce několik lékařských ordinací. Pro sportovní vyžití lze naopak využít zimní stadion nebo fotbalové hřiště.

Lokalita

Malostranská, Velké Popovice, Středočeský kraj

Co si o projektu “Rezidence Velké Popovice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty