30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Velvarská

Vyprodáno
Velvarská, Horoměřice, Praha–západ

Detaily

 • ID:
  8602
 • Stav:
 • Developer:
  WILSON & WHITE s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha–západ
 • Lokalita:
  Horoměřice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  34 - 159 m2
 • Počet bytů celkem:
  39
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Rezidence Velvarská se nachází ve stejnojmenné ulici v obci Horoměřice, která spadá do okresu Praha – Západ. Developerský projekt se skládá ze tří samostatných budov o třech podlažích, které jsou situovány v rámci jednoho areálu. Budovy nesou označení A, B a C a novým majitelům nabízejí dohromady 39 bytových jednotek. Bytový komplex se nachází v centru vesnice. Byty jsou připraveny k okamžitému nastěhování. Zkolaudovány byly již v říjnu loňského roku. Rezidence je obestavěna cihlovou zdí, která skýtá dostatek soukromí i bezpečí. Vstup do domu je realizován skrze elektronický čip přidělený každému nájemníkovi zvlášť, čímž je zaručeno bezpečí budoucích majitelů. Prodejcem je společnost Wilson & White s.r.o.

Byty: Bytové jednotky nabízejí dispozice od 1+kk až po komfortní 4+kk a to v rozměrech s obytnou plochou od 33,60 m2 do 158,80 m2. Ceny bytů se pohybují na hranici od sumy 1 925 000 Kč včetně DPH až do výše 5 538 873 Kč včetně DPH. Největší zahrada nabízí komfortní rozměry 195 m2, nejmenší zahrada pak má 45 m2. S výjimkou dvou bytových jednotek má každý byt buď vlastní zahradu, balkon nebo půdní prostor v ceně. Parkování je vyhrazeno místo v areálu, parkovací místa však nejsou zahrnuta v ceně. Vstup a vjezd do areálu je umožněn skrze vlastní elektricky ovládanou posuvnou vjezdovou bránu na dálkové ovládání. V budoucnu je naplánována stavba dětského hřiště přímo v areálu.

Lokalita: Rezidenční projekt v ulici Velvarská situován v obci Horoměřice v okrese Praha–Západ se skládá ze tří bytových domů, které spojuje společný areál. Dopravní dostupnost zajišťuje autobusová doprava, obě nejbližší zastávky se nalézají v docházkové vzdálenosti pěti minut. Autobusové linky číslo 316, 355, 356 jezdí pravidelně na zastávku metra Dejvická za 12 minut. Vybraná lokalita nabízí široké pole možností volnočasových aktivit v turisticky vyhledávaném prostředí. Obec Horoměřice je známým rekreačním letoviskem v blízkosti hlavního města Prahy a disponuje kompletní občanskou vybaveností. Nachází se zde mateřská i základní škola, zdravotnická zařízení včetně lékáren, obchody, pošta či knihovna. V obci a jejím okolí je postaveno několik chatových osad a značených turistických cest. Nově zde byly vybudovány moderní cykloturistické trasy. Mezi nejčastější turistické cíle patří Šárka, Lysolaje, Suchdol nebo Gabrielka. Milovníky zeleně potěší blízký tuchoměřický les, Únětice, Holý vrch, Tiché údolí, či hrad Okoř, který je vzdálen devět kilometrů.

Lokalita

Velvarská, Horoměřice, Praha–západ

Co si o projektu “Rezidence Velvarská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty