02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Veselská

Vyprodáno
Veselská/Beranových, Letňany, Praha 9

Detaily

 • ID:
  8643
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Letňany
 • Byty k nastěhování od:
  jaro 2020 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  28 - 124 m2
 • Počet bytů celkem:
  367
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  2.163.541 Kč - 6.598.994 Kč

O projektu

Rezidence Veselská III: Rezidence Veselská III je třetí etapou výstavby pěti budov, která probíhá v pražských Letňanech, tedy v městské části Praha 18, která spadá pod městský obvod Praha 9. Rezidenci naleznete v ulici Beranových. Ve třetí etapě vzniknou dvě budovy - šestipodlažní a desetipodlažní. Obě budovy disponují podzemními garážovými halami. Celkem zde bude vybudováno 175 bytů energetické třídy B. K dispozici jsou byty o výměrách 1+kk až 4+kk. Výsledný vzhled bytu mohou ovlivnit sami majitelé, a to díky klientským změnám, které jsou zde umožněny. K dispozici jsou kompletní služby bytové architektky. Byty jsou vybaveny balkony, lodžiemi, terasami nebo předzahrádkami. Součástí některých bytů jsou i sklepní prostory, které jsou již zahrnuty v celkové ceně. Každý nový majitel bytu si může zakoupit také parkovací stání situované ve dvou podzemních nebo jednom nadzemním podlaží. Developerem projektu je společnost Odien Real Estate, a.s., která se zabývá investicemi do nemovitostí, správou a údržbou nemovitostí i distribucí energií. Výstavba dvou budov bude zahájena začátkem roku 2018, její dokončení je poté plánováno na začátek roku 2020. Noví majitelé by se mohli nastěhovat již koncem března téhož roku.

Rezidence Veselská I. Projekt Rezidence Veselská vznika na stejnojmenné ulici v Letňanech na Praze 9 jako soubor pěti novostaveb ve třech etapách v letech 2014 až 2020. Novostavba bude mít sedm nadzemních podlaží a bude zahrnovat bytové dispozice 1+kk až 4+kk. Rezidenční projekt bude spoléhat především na atraktivní vzhled a moderní standardy, které uspokojí nejvyšší nároky současného bydlení. Energetický štítek B zaručuje důraz na úspornost celého projektu. Prodej bytových jednotek byl developerskou společnosti Odien Real Estate a.s. spuštěn již 30. září loňského roku. Předpokládaný termín zahájení výstavby odpovídá lednu 2015, dokončení stavby je plánováno na podzim roku 2016. Cílem developerské společnosti Odien Real Estate a.s. je vybudování rezidence Veselská v Letňanech, která by jako celek nabídla až 367 nových bytů.. V první etapě je plánována budova s kapacitou sto bytových jednotek. Na projektu se podílela skupina STRAET ARCHITECTS s.r.o.

Lokalita: Developerský projekt v ulici Veselská na Praze 9 – Letňany je atraktivní lokalitou z mnoha důvodů. Okolí projektu spojuje skvělou občanskou vybavenost, dopravní dostupnost a blízkou přírodu. K dispozici je množství výchovně – vzdělávacích institucí mateřských a základních škol. V blízkosti rezidence se nalézá také střední škola mediální grafiky a tisku a Česko – Anglická mezinárodní mateřská škola Pink Crocodille School. Alternativní vzdělávání opatřuje Klub Montessori a Klub Slunečnice. Ve vzdálenosti patnácti minut od novostavby je zřízen neveřejný bazén určený pro plavání dětí s rodiči i bez. Zdravotní střediska a poliklinika je vzdálena pět minut chůze. Nákupy lze realizovat v blízkém OC Letňany. Alternativu tvoří hypermarket Globus, či supermarkety jako Lidl, Penny nebo Žabka. Příznivce gastronomie zaujme několik pizzerií, Empír Steak nebo restaurace U Karla a Na Kotvě. Pro trávení volného času je možné navštívit Relax centrum Blue Orange, Ice Arenu, Squash Modrý svět či Sport centrum Praha. Milovníky přírody potěší lesopark, cyklostezka a in-line stezka. Dopravní dostupnost zajišťuje autobusová zastávka Avia Letňany, Krausova a Staré Letňany, všechny ve vzdálenosti pěti minut pěšky. Autobusová a tramvajová doprava jezdí v pravidelných intervalech také k nejbližší stanici metra na trase C – Letňany. V blízkosti stanice metra se nalézá soukromé letiště.

Více info: www.rezidenceveselska.cz

Lokalita

Veselská/Beranových, Letňany, Praha 9

Co si o projektu “Rezidence Veselská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty