Developerský projekt Rezidence Via Carolina

V prodeji
Bělohorská, Břevnov, Praha 6

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  MAR Investment
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Břevnov
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  10
 • Velikost jednotek:
  2+kk-4+kk

O projektu

V oblíbené pražské lokalitě Břevnov vzniká výjimečný rezidenční projekt Via Carolina, který nabídne komfortní bydlení blízko přírody s výbornou dostupností do centra Prahy.

V nadstandardním rezidenčním komplexu organicky začleněném do okolní zástavby je k dispozici 10 velkorysých bytů 2+kk až 4+kk s obývací zónou s kuchyňským koutem, ložnicí a jednou nebo více terasami či balkonem orientovaným na jih do zahrady.
Ve větších bytech jsou podle typologie k dispozici další pokoje, pracovna nebo šatna. Součástí vybraných bytů je sklep. Jednotky ve vyšších patrech nabízí krásný výhled na panoráma města.

Byty jsou provedeny ve vysokém standardu. Tepelnou pohodu zajistí podlahové topení a chlazení s rekuperací, okna s izolačními trojskly a venkovní žaluzie. Přístup do garážových stání zajišťuje autovýtah.
Projekt realizuje společnost MAR Investment.

Lokalita

Rezidenční areál Via Carolina je situován v ulici Bělohorská 277 v pražské čtvrti Břevnov. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně parků k relaxaci i aktivnímu odpočinku. Rychlé spojení s centrem zajišťuje městská doprava. Autem lze snadno dojet na Pražský okruh a odtud do ostatních částí hlavního města i na letiště Václava Havla.

Lokalita

Bělohorská, Břevnov, Praha 6

Co si o projektu “Rezidence Via Carolina” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty