30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Via Carolina

V prodeji
Bělohorská, Břevnov, Praha 6

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Rezidence Bělohorská 277 s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Břevnov
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  10
 • Velikost jednotek:
  2+kk-4+kk

O projektu

V oblíbené pražské lokalitě Břevnov se staví výjimečná Rezidence Via Carolina – komfortní bydlení blízko přírody s výbornou dostupností do centra Prahy. Tento projekt vizionářsky akcentuje to, co není u současných developerských projektů běžné, a to velký energetický komfort spolu s nejmodernějšími technologiemi a materiály.

V domě, organicky začleněném do okolní zástavby, bude k dispozici 10 velkorysých bytů 2+kk až 4+kk s obývací zónou s kuchyňským koutem, ložnicí a jednou nebo více terasami či balkonem orientovaným na jih do zahrady. Větší byty nabídnou podle typologie i další pokoje, pracovnu nebo šatnu. Obyvatelé horních pater si budou užívat pohled na široké panoráma města, zatímco dvě příjemné zahrady nabídnou výzvy pro pěstitelskou kreativitu nebo pro hru ratolestí majitelů přízemních bytů. Všechny jednotky budou disponovat podzemním garážovým stáním, dostupným autovýtahem. Součástí vybraných bytů je sklep. V přízemí bude umístěna komerční jednotka.

Byty budou provedeny ve vysokém standardu. Tepelnou pohodu zajistí dvě výkonná tepelná čerpadla, podlahové topení a chlazení s rekuperací, okna s izolačními trojskly a venkovní žaluzie. Z podzemních garáží bude možno projít přes zahradu do méně frekventované ulice Na Břevnovské pláni s cyklotrasou. Projekt realizuje společnost Rezidence Bělohorská 277 s.r.o.

Lokalita

Rezidence Via Carolina je situována v horní části ulice Bělohorská v Praze 6 - Břevnově. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně parků Ladronka a obora Hvězda k relaxaci i aktivnímu odpočinku. Rychlé spojení s centrem zajišťuje městská doprava. Autem lze snadno dojet na Pražský i Městský okruh a odtud do ostatních částí hlavního města i na letiště Václava Havla.

Lokalita

Bělohorská, Břevnov, Praha 6

Co si o projektu “Rezidence Via Carolina” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty