28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Vilová

Vyprodáno
Vilová, Strašnice, Praha 10

Detaily

 • ID:
  10325
 • Stav:
 • Developer:
  P.H.A. akciová společnost
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Strašnice
 • Byty k nastěhování od:
  2016 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  43 - 111 m2
 • Počet bytů celkem:
  18
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Bytový dům Rezidence Vilová je nový developerský projekt, nazvaný podle ulice, na níž bude postavený – Vilová, nacházející se ve Strašnicích, spadajících pod obvod Prahy 10. Vysoce moderní, čtyřpodlažní novostavba nabídne celkově 18 nových bytů, provedených podle nejmodernějších trendů. Developerský projekt pochází z dílny známého architekta Ondřeje Gattermayera, který velice citlivě zasadil novostavbu do okolních zahrad místní zástavby. Hned na první pohled zaujme svým neotřelým a moderním zhledem, kdy nejvíce dominantní jsou balkony a terasy, táhnoucí se po celém obvodu, včetně ustupujících pater na jedné straně. Perfektní dojem dotváří bílo hnědá fasáda, kontrastující s okolní zelení. Nové byty budou mít klasické dispozice a to od 1+kk až po 3+kk. Developerem a zároveň i prodejcem je společnost P.H.A. akciová společnost, která plánuje ukončení výstavby novostavby na druhé čtvrtletí 2016.

Byty: Bytový dům Rezidence Vilová svojí nabídkou 18 nových bytů přesně odpovídá požadavkům na moderní bydlení. Klasické dispozice 1+kk – 3+kk mají rozměry užitné plochy začínající na 43,2 m2 až po 113,5 m2. Ke každému bytu patří buď balkony o rozměrech 8,3 m2 – 12,1 m2, terasy 8,3 m2 – 31 m2 a sklepy o velikostech 1,9 m2 – 7,9 m2. Ke každé bytové jednotce je samozřejmostí také jedno parkovací stání v podobě podzemních garáží. Ceny bytů, ve kterých jsou zahrnuty jak parkovací stání, tak i sklepy, se pohybují v rozmezí 3.300.000 Kč – 8.700.000 Kč a to včetně DPH. Celému domu tedy nebude chybět noblesa a vysoký standard vybavení, který se prezentuje kvalitními a prvotřídními dodavateli a výrobci.

Lokalita: Jak již z názvu Rezidence Vilová vyplývá, je lokalita na níž se ulice Vilová ve Strašnicích na Praze 10 nachází, pohodovým místem pro klidné a ničím nerušené bydlení. V těsné blízkosti jsou k nalezení dva velké parky – park Františka Suchého a park Pod Rapidem, určené nejen pro procházky a relaxaci, ale i pro aktivní odpočinek. Veškerá občanská vybavenost je na vysoké úrovni. Různé obchody, supermarkety, úřady, bankomaty, Česká pošta, speciální základní škola, základní umělecká škola, Právnická fakulta Univerzity Karlovy, zdravotní střediska, lékárny, dětské hřiště, restaurace, kavárny, městská knihovna, lanové centrum, fitness centra a spousta dalších služeb. Co se dopravní dostupnosti týká, i ta se řadí mezi prvotřídní. Kousek od bytového domu se nachází stanice metra Strašnická, odkud se dá dopravit do centra města během pouhých pár minut. V docházkové vzdálenosti od domu jsou k dispozici i zastávky tramvají a autobusů.

Více info: http://www.rezidence-vilova.cz/

Lokalita

Vilová, Strašnice, Praha 10

Co si o projektu “Rezidence Vilová” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty