28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Wiesenthalova

V prodeji
Wiesenthalova, Řeporyje, Praha 5

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Řeporyje
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2024
 • Počet bytů celkem:
  20
 • Velikost jednotek:
  4+kk

O projektu

Rezidence Wiesenthalova je uzavřeným komplexem dvojice čtyřpodlažních bytových domů „vilového“ typu, které jsou ve všech směrech řešeny na nadstandardní úrovni. Každý z domů nabízí 10 bytových jednotek o dispozici 4+kk s rozlehlými terasami a zahradami. Rozlohy bytů jsou od 114 do 201 metrů čtverečních.

Podzemní podlaží domů nabízí 20 velkých parkovacích stání a 10 skladů v každém z domů. Před domy je k dispozici dalších 12 venkovních parkovacích stání pro návštěvy i zelený prostor pro společná setkávání a hru dětí. Střechy domů jsou řešeny jako zelené, v bytech je tepelné čerpadlo, rekuperační jednotka, chlazení i elektrické venkovní žaluzie.

Projekt bude k dispozici pro nastěhování v létě 2024.

Lokalita

Rezidenci Wiesenthalova najdete na stejnojmenné ulici v pražských Řeporyjích, na jihozápadním okraji Prahy. Dominantou této městské čtvrti je Dalejské údolí, jehož západní cíp je od nemovitosti v docházkové vzdálenosti. V Řeporyjích převažuje nízká vilová zástavba nabízející větší míru klidu a soukromí. Zároveň ale lokalitě nechybí plná občanská vybavenost s restauracemi, kavárnami, obchodními centry, školami, sportovišti, zastávkami hromadné dopravy a plejádou služeb.

Lokalita

Wiesenthalova, Řeporyje, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence Wiesenthalova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty