30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Za Řekou

Vyprodáno
V Závětří, Holešovice, Praha 7

Detaily

O projektu

O projektu: Příjemné bydlení nedaleko řeky Vltavy nabízí nový developerský projekt Byty Za vodou. Novostavba se nachází na Praze 7 v Holešovicích v ulici V Závětří. Na uvedené adrese je vybudováno přes 60 nových bytů. Typický je pro ně vyšší standard jejich provedení. Jedná se o dva nové domy se sedmi nadzemními podlažími. Lokalita nedaleko řeky, blízkost Stromovky, to přidává bytovému areálu na atraktivitě. Bytové domy respektují zásady moderní architektury a životního stylu, jednotlivé nové byty mají lodžie nebo jsou situovány jako ateliéry. Výhodou je skutečnost, že Holešovice jsou v současnosti velmi dynamicky se rozvíjející čtvrtí s velkým množstvím novostaveb, a proto sem bytový areál dokonale zapadne. Termín dokončení bytů bude upřesněn. Developerem a prodejcem celého projektu je společnost Za Vodou s.r.o., která sídlí v Jankovcově ulici v Holešovicích na Praze 7.

Byty: Obytný komplex Byty Za vodou nabízí potenciálním zájemcům nové byty o plošných dispozicích 1+kk a 2+kk. Několik bytů disponuje půdní vestavbou. Rozloha bytů se pohybuje od 29 m2 v případě 1+kk až po 67 m2 u bytů typu 2+kk. Samozřejmě jde ovšem pouze o orientační ceny, které si musíte v případě zájmu potvrdit u prodejce bytů. Ke každému z bytů naprosto samozřejmě náleží sklep. Kromě toho je zde samozřejmě vyřešeno parkování. Majitelé bytů mohou mít buď vlastní parkovací stání, nebo také mohou využít veřejné parkovací stání na modrých zónách určené pro holešovické rezidenty. Pokud máte zájem o podrobné standardy bytů, obraťte se na prodejce.

Lokalita: Dva nové domy s více než šedesátkou bytů jenom kousek od Vltavy, to je úplně nový developerský projekt Byty Za vodou. Naleznete ho přímo na Praze 7 v Holešovicích v ulici V Závětří. Sází především na příjemnou lokalitu dobrým dosahem zeleně i zábavy.

Více info: www.rezidencezarekou.cz

Lokalita

V Závětří, Holešovice, Praha 7

Co si o projektu “Rezidence Za Řekou” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty