Rezidence Zlatá Pole

Aktualizováno: 21 srpna, 2020
Rezidence Zlatá Pole
Adresa Komenského, Letovice, Jihomoravský kraj
K nastěhování od 3Q/2020
Počet jednotek 84
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Developer ARCHITEKTONIKA 3000 s.r.o.


O projektu:

V Jihomoravském kraji vzniká zajímavý rezidenční projekt s názvem Zlatá pole, který je založen na principu vedení celého projektu od návrhu až po prodej architektonickým studiem. Díky tomu se autoři mohli bez omezení věnovat návrhu, který byl i nominován na ocenění Projekt roku.

V rámci projektu byl řešen i urbanismus v lokalitě, který zde umisťuje 4 bytové domy v ideální orientaci východ – západ. Návrh klade důraz na kvalitu veřejných prostorů mezi domy, vznikne zde pěší zóna se zelení a přístupy do jednotlivých bytových domů. V aktuální první etapě je ve 2 domech nabízeno celkem 84 bytových jednotek s dispozicemi 1kk až 3kk.

Prodej zprostředkovávají přímo autoři návrhu, architektonické studio ARCHITEKTONIKA 3000 s.r.o. Výstavba by měla být dokončena do konce srpna 2020 a poté budou jednotky předány novým rezidentům.

Lokalita:

Rezidence je umístěna v obci Letovice, v níž bydlí přibližně 6 700 obyvatel, kterým poskytuje potřebnou občanskou vybavenost. Leží v Jihomoravském kraji, 20 km severně od města Blansko, 35 km od Brna. S oběma městy jsou Letovice spojeny pravidelnými vlakovými linkami.

Jedná se o klidnou lokalitu obklopenou otevřenou krajinou, kterou převážně tvoří pole – odtud pochází název projektu.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Žádná hodnocení zatím)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky