30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence Zlatá Pole

Vyprodáno
Komenského, Letovice, Jihomoravský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V Jihomoravském kraji vzniká zajímavý rezidenční projekt s názvem Zlatá pole, který je založen na principu vedení celého projektu od návrhu až po prodej architektonickým studiem. Díky tomu se autoři mohli bez omezení věnovat návrhu, který byl i nominován na ocenění Projekt roku.

V rámci projektu byl řešen i urbanismus v lokalitě, který zde umisťuje 4 bytové domy v ideální orientaci východ – západ. Návrh klade důraz na kvalitu veřejných prostorů mezi domy, vznikne zde pěší zóna se zelení a přístupy do jednotlivých bytových domů. V aktuální první etapě je ve 2 domech nabízeno celkem 84 bytových jednotek s dispozicemi 1kk až 3kk.

Prodej zprostředkovávají přímo autoři návrhu, architektonické studio ARCHITEKTONIKA 3000 s.r.o. Výstavba by měla být dokončena do konce srpna 2020 a poté budou jednotky předány novým rezidentům.

Lokalita: Rezidence je umístěna v obci Letovice, v níž bydlí přibližně 6 700 obyvatel, kterým poskytuje potřebnou občanskou vybavenost. Leží v Jihomoravském kraji, 20 km severně od města Blansko, 35 km od Brna. S oběma městy jsou Letovice spojeny pravidelnými vlakovými linkami.

Jedná se o klidnou lokalitu obklopenou otevřenou krajinou, kterou převážně tvoří pole – odtud pochází název projektu.

Co si o projektu “Rezidence Zlatá Pole” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty