04.10.2022

Šlikova 16: v prodeji jsou byty na Praze 6

03.10.2022

Kolčavka: v prodeji jsou byty na Praze 9

01.10.2022

Rezidence Bella Vista: v prodeji jsou byty v pražské Troji

30.09.2022

Rezidence Via Carolina: byla dokončena hrubá stavba projektu.

30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

Více aktualit

Developerský projekt Rezidence U Lva

Vyprodáno
Plzeňská, Košíře, Praha 5

Detaily

 • ID:
  4816
 • Stav:
 • Developer:
  EXCON Development, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Košíře
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  29 - 90 m2
 • Počet bytů celkem:
  18
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 3+kk
 • Cena bytů (od - do):
  5.524.855 Kč

O projektu

O projektu: Developerský projekt Rezidence U Lva je situován v městské části Košíře na Praze 5. Autorem projektu je developerská společnost EXCON Development, s.r.o. Projekt zahrnuje celkovou rekonstrukci původního neoklasicistního domu. Zrekonstruována byla všechna patra od suterénu až po 4. nadzemní podlaží, kde byla vybudována půdní vestavba. V rámci rekonstrukce byl vestavěn bezstrojovnový výtah a kompletně vyměněny veškeré svislé a vodorovné rozvody inženýrských sítí. Dále byla opravena fasáda, která byla obnovena v původní podobě. V úrovni 4. podlaží směrem do ulice Plzeňská byla vybudována nová hliníková konstrukce sloužící jako protihluková clona. Zábradlí na pavlači a na schodištích bylo zachováno ve své původní podobě a ve 4. patře bylo doplněno zábradlí podobného tvaru. V suterénu a v prvním podlaží jsou situovány garáže, nebytové prostory a prostory určené ke společnému užívání. Celkově je dům koncipován jako bezbariérový. Rekonstrukce je již dokončena a byty jsou určeny k okamžitému nastěhování.

Byty: K dispozici je 15 zrekonstruovaných bytových jednotek. Vybírat můžete z nabídky bytů o dispozicích 1+kk až 3+kk a užitné ploše 29 m2 až 90 m2. Obytné místnosti jsou orientovány do ulic Plzeňská a Holečkova. Ke všem bytům patří sklepní kóje, jejichž cena je zahrnuta v základní ceně. K bytům situovaným v nově vestavěném čtvrtém podlaží náleží garážová stání, která jsou zahrnuta v ceně těchto bytů. Součástí některých bytů je také prostorný balkon. Ceny se pohybují v rozmezí od 1 888 338 Kč do 6 138 728 Kč včetně DPH.

Nebytové prostory: Rezidence U Lva zahrnuje 3 ateliéry a 2 nebytové prostory, které mohou sloužit jako kanceláře či obchody. Užitná plocha ateliérů činí 30 m2 až 36 m2. Dispozice ateliéru je vždy 1+kk a náleží k nim i sklepní kóje. Ceny ateliérů se pohybují v rozmezí od 2 094 883 Kč do 2 494 988 Kč včetně DPH.

Lokalita: Rezidence U Lva se nachází na Praze 5 – Košíře, mezi ulicemi Holečkovou a Plzeňskou. V místě stavby najdete veškerou občanskou vybavenost, např. mateřskou i základní školu, obchody, restaurace atd. Za zábavou či větším nákupem můžete vyrazit do nákupního centra Nový Smíchov, které je vzdálené dvě zastávky tramvají. Lokalita se pyšní skvělou dopravní dostupností, která je zajištěná městskou hromadnou dopravou. Stanice metra B – Anděl je vzdálená pouhé dvě zastávky tramvají. Na procházku nebo za odpočinkem můžete vyrazit do sousedního přírodního parku Košíře – Motol.

Lokalita

Plzeňská, Košíře, Praha 5

Co si o projektu “Rezidence U Lva” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty