Developerský projekt River City Praha

Vyprodáno
Rohanský ostrov, Karlín, Praha 8

Detaily

O společnosti

O projektu: River City je developerský projekt, ve kterém bylo v pražském Karlíně při přehu Vltavy postaveno několik administrativních a rezidenčních budov. Kancelářské budovy nesou jména Danube House, Nile House a Amazon Court. Z rezidenčních projektů byly zrealizovány River Diamond, Yukon Residence a River City Residence. Výstavba na Rohanském ostrově pokračuje směrem na východ dokončeným bytovým komplexem Rezidence Vltava a administrativními budovami Mississippi House.

Lokalita: Budovy se nachází na zeleném nábřeží Vltavy (Rohanský ostrov), v Karlíně v obvodu Prahy 8.
Dopravní spojení, takřka po celé Praze, je odtud ideální. Na stanici metra trasy B Křižíkova je to cca 7 minut chůze, tramvajové zastávky Křižíkova jsou zhruba stejně daleko. U zastávky tramvaje je supermarket Bila, což je ideální kombinace – přijet a rovnou nakoupit.
Ale co se týká dopravy, to ještě není všechno. Když si uděláte přibližně 5 minutovou procházku, dostanete se k přívozu U Rohanského ostrova a můžete se dopravit na druhou stranu Vltavy – na Bubenečské nábřeží, a to přímo k Pražské tržnici (dříve Holešovické). Zde můžete buď nakupovat – k dispozici jsou dva supermarkety, malé obchůdky, sezonní trhy, česká i čínská bistra, anebo se vydat za kulturou, neboť se tady nachází multifunkční budova Jatka 78, s domovskou scénou Cirku La Putyka, hudební klub, galerie, ale i tréninkové haly a tělocvična. Pořádají se tu též přednášky, výstavy, workshopy. A v budově č. 10 se nalézá RockOpera.
Cesta přívozem trvá asi pět minut, a to i se zastávkou na Štvanici. Tam se můžete také „vylodit“ a strávit na ostrově pěkný den sportováním – tenis, bikepark, skatepark, slalomový kanál, anebo v kulturním zařízení Vila Štvanice, v němž provozují svá divadelní představení soubory Tygr v tísni, Divadlo letí a Geisslers Hofcomoedianten.
V oblasti vašeho nového domova nebudou chybět ani školy a hřiště, restaurace a obchody všeho zaměření a ani možnosti pro vaše sportovní aktivity: golf, tenis, fitness a relax centra a několik tras cyklostezek, vhodných jak pro cyklisty, tak běžce a milovníky kolečkových bruslí.
Jednou větou lze tedy říci, že spojení dokonalého prostředí s kvalitní výstavbou bytového komplexu RIVERCITY je zárukou pro váš nový šťastný domov.

Lokalita

Rohanský ostrov, Karlín, Praha 8

Co si o projektu “River City Praha” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Všechny doporučené developerské projekty