28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Riverside Vrchlabí

V prodeji
Jos. Šíra, Vrchlabí, Královéhradecký kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V podkrkonoší jsou v nabídce bytové jednotky v bytovém domě umístěném v centru města a nedaleko přírody. V centru Vrchlabí budou postaveny 2 bytové domy celkem s 56 byty ve velikostech od 2kk po 5kk vždy s balkonem či terasou. Dům bude mít i společnou zahradu pro rezidenty, kolárnu a lyžárnu. Parkování bude zajištěno v podzemních garážích.

Projekt vzniká pod hlavičkou společnosti REKO a.s. , bude dokončen na konci roku 2022 a od ledna 2023 budou byty k dispozici k nastěhování.

Lokalita: Dům je umístěn v ulici Jos. Štíra ve městě Vrchlabí v Královéhradeckém kraji, na břehu řeky Labe v těsné blízkosti historického náměstí.

Výhodou Vrchlabí je jeho umístění v sousedství oblíbené rekreační lokality – Krkonoš, samo město nabízí dva lyžařské areály a mnoho dalších sportovních zařízení jako jsou tenisové kurty či golfové hřiště, v okolí se pak nachází mnoho běžeckých a lyžařských tras. Do větších krkonošských areálů jezdí cyklobusy a skibusy.

Lokalita

Jos. Šíra, Vrchlabí, Královéhradecký kraj

Co si o projektu “Riverside Vrchlabí” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty