24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Riverside Vrchlabí

V prodeji
Jos. Šíra, Vrchlabí, Královéhradecký kraj

Detaily

O projektu

O projektu: V podkrkonoší jsou v nabídce bytové jednotky v bytovém domě umístěném v centru města a nedaleko přírody. V centru Vrchlabí budou postaveny 2 bytové domy celkem s 56 byty ve velikostech od 2kk po 5kk vždy s balkonem či terasou. Dům bude mít i společnou zahradu pro rezidenty, kolárnu a lyžárnu. Parkování bude zajištěno v podzemních garážích.

Projekt vzniká pod hlavičkou společnosti REKO a.s. , bude dokončen na konci roku 2022 a od ledna 2023 budou byty k dispozici k nastěhování.

Lokalita: Dům je umístěn v ulici Jos. Štíra ve městě Vrchlabí v Královéhradeckém kraji, na břehu řeky Labe v těsné blízkosti historického náměstí.

Výhodou Vrchlabí je jeho umístění v sousedství oblíbené rekreační lokality – Krkonoš, samo město nabízí dva lyžařské areály a mnoho dalších sportovních zařízení jako jsou tenisové kurty či golfové hřiště, v okolí se pak nachází mnoho běžeckých a lyžařských tras. Do větších krkonošských areálů jezdí cyklobusy a skibusy.

Lokalita

Jos. Šíra, Vrchlabí, Královéhradecký kraj

Co si o projektu “Riverside Vrchlabí” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty