30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rohan City - Riviéra Karlín

Vyprodáno
Rohanské nábřeží, Karlín, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: Riviéra Karlín jsou 2 osmipodlažní bytové domy, které vznikají v rámci projektu Rohan City. Ten společnost Sekyra Group dlouhodobě připravuje na území Rohanského ostrova v pražském Karlíně.

Domy budou stát při ulici Rohanské nábřeží, od které je odstíní dvě administrativní budovy vznikající také v rámci Rohan City. Na opačné straně rezidenčního souboru bude probíhat pěší promenáda podél Vltavy a mezi domy vzniknou veřejné prostory se zelení a městským mobiliářem. Nový park naváže na Kaizlovy sady před historickou budovou Invalidovny.

Bytové jednotky se dispozičně pohybují v rozmezí od 1kk po 3kk, které doplňují podzemní podlaží s garážemi, sklepy a technickým zázemím. Všem rezidentům bude přístupná soukromá zahrada a dětské hřiště.

Autorem návrhu je studio EBM Group. Po celém obvodu domů probíhají terasy, které díky proskleným zábradlím maximálně propojí interiér s exteriérem a nebudou rušit výhledy do okolí.

V rámci projektu Rohan City jsou v nabídce také bytové domy Diamanty Karlín.

Lokalita projektu Rohan City

Co si o projektu “Rohan City - Riviéra Karlín” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty