04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Riviéra Modřany

Vyprodáno
Vorařská, Modřany, Praha 4

Detaily

O projektu

O projektu: Ve Vorařské ulici na Praze 12-Modřanech se rodí developerský projekt Riviéra Modřany. Staví se pod záštitou developerské společnosti Sekyra Group. Novostavby navazují na 1. etapu rezidenčního komplexu (BelariePark) a buduje se zde pět kompaktních nízkoenergetických pětipodlažních domů. Ve čtyřech domech se nachází 50 bytů, v jednom 79, celkem jich je 279. Jednotlivé byty nabízejí plošné dispozice od 1+kk až 4+kk a rozlohu od 36 do 112 m2, u žádného nechybí prostorná lodžie. Ke každému bytu náleží také kryté parkovací stání. Rodiny s malými dětmi využijí i prostory společné kočárkárny.

Lokalita: Klidné místo s vynikajícími možnostmi relaxace, tak můžeme charakterizovat Prahu 12- Modřany (ul.Vorařská), kde obytný komplex Riviéra Modřany vzniká. Nachází se v těsné blízkosti přírody, doslova coby kamenem dohodil je například Modřanská rokle nebo údolí Berounky.

Sport, Relax, příroda: Řadu možností ke sportování nabízí 1,5 km vzdálený Freestyle Park Modřany, nalézá se zde například minigolf, fotbalgolf. 2,8 km daleko narazíte na Golf a Country klub Hodkovičky. K procházkám, ale i delším výletům jak pěšky, tak na kole je jako stvořená Modřanské rokle.

Nákupy a služby: Nákupní možnosti zastupuje supermarket Albert nacházející se 2,1 km daleko.

Vzdělávání: S potomky můžete využít služeb MŠ Nad Belarií, ke které vede cesta dlouhá 1,7 km. ZŠ T.G. Masaryka se nalézá 1,3 km do domu.

Kultura: Do kina můžete vyrazit do 2,2 km vzdáleného Modřanského biografu. Husova knihovna v Modřanech je daleko 1,7 km. Branické divadlo s širokým repertoárem inscenací má své sídlo 5 km od rezidence.

Zdravotnictví: Služby praktických lékařů zajišťuje Medicínské centrum Praha. Vzdálené jenom 182 od rezidence.

Doprava: Velice krátká, jenom 275 m je cesta na stanici tramvaje Belárie. Po 823 m se dostanete na Modřanskou ulici, která je hlavní zdejší dopravní tepnou a můžete se s ní vracet zpět do centra Prahy, nebo naopak vyjet ven z města.

Lokalita

Vorařská, Modřany, Praha 4

Co si o projektu “Riviéra Modřany” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty