30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rodinné domy CHKO Křivoklátsko

Vyprodáno
Sýkořice, Rakovník, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  JUSTO Česká republika
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Sýkořice, Rakovník
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2021

O projektu

Uprostřed krásné přírodní oblasti CHKO Křivoklátsko, pouhých 35 minut jízdy od Prahy, vzniká v obci Sýkořice projekt tří rodinných domů.

Domy jsou dvoupodlažní s dispozicí 4+kk až 5+kk s vlastní zahradou a parkovacím stáním.

Rodinný dům A:

V prvním nadzemním podlaží s plochou 52,7 m² je situováno zádveří se vstupem do sklepa. Centrem obytné části je obývací pokoj s kuchyňským koutem, plně vybavená koupelna s vanou a oddělené WC. Zázemí doplňuje technická místnost.

Ve druhém nadzemním podlaží s plochou 45,4 m² se nachází chodba, dva pokoje, ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Rodinný dům B:

V prvním nadzemním podlaží s plochou 62,6 m² se nachází zádveří, prostor pro rodinné setkávání tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoj, WC a plně vybavená koupelna s vanou.

Ve druhém nadzemním podlaží s plochou 51,5 m² je k dispozici chodba, ložnice, dva pokoje a koupelna s toaletou a sprchovým koutem.

Rodinný dům C:

V prvním nadzemním podlaží s plochou 72,5 m² je situováno zádveří, centrem obytného prostoru je obývací pokoj s kuchyňským koutem, pracovna, plně vybavená koupelna se sprchovým koutem, oddělené WC a technická místnost.

Ve druhém nadzemním podlaží s plochou 61,1 m² se nachází chodba, ložnice, dva pokoje, šatna, koupelna s vanou, oddělené WC a druhá technická místnost.

Dokončení rodinných domů a je plánováno na červen 2021. Noví majitelé se mohou stěhovat v září téhož roku.

Lokalita:

Projekt Rodinné domy CHKO Křivoklátsko se nachází v obci Sýkořice na rozhraní kladenského, berounského a rakovnického okresu. Jedná se o klidnou oblast s čistou přírodou. Vzdálenost do Prahy je 45 km, do Rakovníka 16 km, do Berouna 13 km a do Kladna 18 km.

 

Lokalita

Sýkořice, Rakovník, Středočeský kraj

Co si o projektu “Rodinné domy CHKO Křivoklátsko” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty