30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Rodinné domy Chýně

Vyprodáno
Hlavní, Chýně, Praha-západ

Detaily

 • ID:
  5900
 • Stav:
 • Developer:
  DEBRA FABRIK s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha-západ
 • Lokalita:
  Chýně
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  99 - 132 m2
 • Počet bytů celkem:
  31
 • Velikost jednotek:
  4+kk - 6+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: V obci Chýně v lokalitě Praha – západ byly realizovány již dvě etapy developerského projektu Rodinné domy Chýně. Současná druhá etapa projektu zahrnuje 31 řadových domů. Jde o montované dvougenerační dřevostavby v podobě rodinných dvojdomků. Domy mají nízkoenergetický charakter. Dřevostavby zaručují minimální náklady na vytápění. Autorem projektu je developerská společnost DEBRA FABRIK s.r.o..

Domy: Druhá etapa projektu Rodinné domy Chýně nabízí 31 rodinných domů o dispozicích 4+kk a 6+kk. Užitná plocha domů o dispozicích 4+kk činí 99 m2 a domů o dispozicích 6+kk 132 m2. K jednotlivým stavbám patří balkon, venkovní kryté parkovací stání a zahrada o rozloze 189 m2 až 483 m2. Cena nemovitostí se pohybuje v rozmezí od 3 299 000 Kč do 5 467 000 Kč včetně DPH. Při výběru domu si můžete vybrat variantu zařízení tzv. na klíč. Domy vám nabízí vybavení kvalitních materiálů a moderního designu. Jde například o interiérové bezpečnostní dveře, kompletní povrchové úpravy (dlažby a lamino dle výběru), plynový kotel s radiovými tělesy či kompletní sanitární vybavení koupelen. Kuchyň je připravena k zabudování kuchyňské linky a spotřebičů. Důraz je také kladen na snadnou ovladatelnost a funkčnost.

Lokalita: Novostavby projektu Rodinné domy Chýně se nachází na ulici Vřesová, v lokalitě Sluneční údolí v obci Chýně (Praha – západ). Lokalita projektu se pyšní skvělou dopravní dostupností, která je zajištěná autobusovými linkami č. 347 a č. 358. V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost, např. mateřskou i základní školu, knihovnu či restauraci s vlastním minipivovarem, kde vaří proslulé kvasnicové pivo. V obci se dále nachází hasičský sbor, myslivecký spolek nebo občanská sdružení (Arbor a Za Chýni pro život). Vyžití zde najdou i milovníci sportu, obec vám nabízí hřiště s Tělovýchovnou jednotou Sokol a množství cyklostezek. Příroda v podobě okolních lesů a luk, které obec obklopují, vybízí k dlouhým procházkám. Díky velkému množství relaxačních zón si můžete dopřát tolik žádaný odpočinek.

Lokalita

Hlavní, Chýně, Praha-západ

Co si o projektu “Rodinné domy Chýně” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty