30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Rodinné domy Hlušičkova

V prodeji
Hlušičkova, Stodůlky, Hlavní město Praha

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Stodůlky
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2024
 • Počet bytů celkem:
  6
 • Velikost jednotek:
  5kk

O projektu

V pražských Stodůlkách, konkrétně v ulici Hlušičkova, je v nabídce celkem šest nízkoenergetických řadových rodinných domů o dispozici 5kk. Jednotlivé domy jsou však nejen soběstačné, ale zároveň na sobě plně nezávislé. Každý z nich se skládá z jednoho podzemního a dvou nadzemních podlaží s terasou, ploché střechy s integrovaným tepelným čerpadlem, dvou částečně krytých parkovacích stání a menší zahrady.

Pokud jde o standardy, vysoká energetická účinnost je zajištěna tepelným čerpadlem s možností obráceného chodu v letních měsících. Ve všech třech podlažích je podlaha vybavena integrovaným topením – ve 2NP se však nachází pouze v koupelně, zatímco samotné pokoje jsou vybaveny radiátory. Každý z domů je navíc opatřen systémem řízeného větrání Zender umožňující celoroční ventilaci vzduchu. Zároveň disponuje také prvky chytré domácnosti, jako je ucelené ovládání žaluzií, světel, chlazení a topení, stejně tak jako centrálním vysavačem.

Lokalita

Rodinné domy Hlušičkova jsou umístěny na začátku ulice Hlušičkova v pražských Stodůlkách se skvělou dopravní dostupností do centra města. Jde o lokalitu s bohatou občanskou vybaveností – zatímco pouhých pár minut pěšky se nachází nově zrekonstruované obchodní centrum Řepy, za přibližně deset minut autem se dá dostat do Metropole Zličín, kde je k dispozici kompletní síť obchodů, bank, restaurací, kino i fitness centrum. Pouhých pár kroků od domu se navíc rozléhá Lesopark Řepy ideální na procházky i sportovní vyžití.

Lokalita

Hlušičkova, Stodůlky, Hlavní město Praha

Co si o projektu “Rodinné domy Hlušičkova” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty