Developerský projekt Rodinné domy Kanice

Vyprodáno
Kanice, Brno-venkov, Kanice

Detaily

 • ID:
  20930
 • Stav:
 • Developer:
  PS-estate gama s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Kanice
 • Lokalita:
  Brno-venkov
 • Počet bytů celkem:
  14
 • Velikost jednotek:
  5+kk

O společnosti

O projektu: Rodinné domy Kanice – to je projekt výstavby typizovaných rodinných dvojdomů „na klíč“ v obci Kanice, situované na severovýchod od Brna. Domů bude celkem sedm – čili 14 možností nových domovů; budou mít dvě podlaží, dispozice bytů je 5+kk.

Rozvržení jednotlivých místností v domě je následující: v prvním podlaží se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a francouzskými okny, jimiž se vychází na terasu. Dále se tu nalézá pracovna, koupelna se sprchovým koutem a WC a úložný prostor pod schodištěm. Ve druhém podlaží jsou tři pokoje. Je tu i druhá koupelna s oknem, s vanou i sprchovým koutem a opět WC. Užitná plocha bytů je 108 m2, jednotlivé pozemky mají výměru od 465 do 720 m2.

Při koupi domu (při rezervaci) si můžete vybrat ze dvou možností:

- pořízení kompletně dokončeného rodinného domu, včetně podlah, obkladů a zařizovacích předmětů v koupelnách; samozřejmostí je výběr z několika dezénů, podle dle vašeho výběru

- přejete–li si vybavit dům podle svých náročnějších požadavků, bude pro vás ideální volbou koupě domu ve fázi dokončeného domu, avšak bez finálních krytin, dveří a zařizovacích předmětů; v tomto případě vám bude cena našich standardů odečtena z kupní ceny

Domy jsou v prodeji, developerem i prodejcem je společnost PS-estate gama. Nezapomeňte využít možnost prohlídky vzorového domu.

Lokalita: Projekt Rodinné domy Kanice je realizován v malé obci Kanice, v okrese Brno – venkov, na okraji Moravského krasu. Tato malá vesnička je přibližně z jedné čtvrtiny zastavěna, zbytek jejího území tvoří lesnaté kopce, táhnoucí se až k Maloměřicím. Vzdálenost do Brna – Obřan je přibližně deset kilometrů – což trvá autem maximálně 15 minut.

V obci je vybudována kompletní infrastruktura, včetně příjezdové komunikace k novým rodinným domům. Kanice jsou napojeny na Integrovaný dopravní systém JMK, jezdí tu autobusová linka č. 210.

Obec má k dispozici základní občanské zázemí, tj. školku a školu, praktického a zubního lékaře, prodejnu potravin a smíšeného zboží, fotbalové hřiště, obecní úřad. Vše ostatní můžete samozřejmě pořídit v Brně.

Jestliže chcete bydlet rychle (jedná se o typizované zateplené dřevostavby, které jsou postaveny za 7 měsíců), na venkově či v přírodě, ale přitom v dosahu vymožeností velkoměsta, neváhejte a pospěšte si s rezervací nemovitosti.

Co si o projektu “Rodinné domy Kanice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty