01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Rodinné domy Klecany

Vyprodáno
V Remízkách, Klecany, Praha-východ

Detaily

O projektu

O projektu: Nedaleko severního okraje Prahy přinese nový developerský projekt 12 nízkoenergetických rodinných domů o 2 podlažích. Každý dům je rozdělen na 2 oddělené jednotky ve velikostech 4+kk a 5+kk.

Ke každé jednotce náleží zahrada, která je doplněna dřevěnou pergolou. Přízemí zabírá obývací prostor propojený s upravenou zahradou a v patře jsou umístěny ložnice. Domy mají vlastní prostorné garáže a parkování je doplněno stáními v ulicích.

Developerem je společnost Bydlení - Kasárna s.r.o. K nastěhování budou domy dostupné do konce roku 2020.

Lokalita: Projekt je umístěn v ulici V Remízkách, v jihovýchodní části Klecan. Klecany jsou malé město spadající pod Prahu-východ. Leží 5 km od severní hranice katastrálního území Prahy, u řeky Vltavy v lokalitě obklopené přírodou. Centrum Prahy je dostupné do 25 minut autem i hromadnou dopravou, autobusové linky spojují obec s metrem Kobylisy v rámci 15 minut.

Domy přímo sousedí s okrajem obce a s volnou krajinou, kterou prochází několik cyklostezek včetně nově vybudované trasy Povltavím. V sousedství se nachází škola a školka a v rámci obce jsou dostupné obchody, restaurace, lékárna, zdravotní středisko či sportovní areál.

Více info: www.domyklecany.cz

Co si o projektu “Rodinné domy Klecany” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty