22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Rodinné domy Lesní Stráň

V prodeji
Lesní, Petřvald, Moravskoslezský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  VH domy
 • Městská část / kraj:
  Moravskoslezský kraj
 • Lokalita:
  Petřvald
 • Byty k nastěhování od:
  2Q/2022
 • Počet bytů celkem:
  10
 • Velikost jednotek:
  4+kk

O projektu

Projekt Rodinné domy Lesní Stráň zahrnuje celkem 10 přízemních rodinných domů o dispozici 4+kk ve dvou různých variantách. Obě varianty domů nabízejí obytnou plochu 94 metrů čtverečních, jsou řešeny v minimalistickém nadčasovém stylu a zahrnují terasu, parkovací stání pro dvě auta i stínící prvky. Pozemky disponují plochami od 464 do 835 metrů čtverečních.

Projekt bude dokončen do konce roku 2023, přičemž v prvních fázích výstavby budou možné i vybrané úpravy dle přání klientů. První domy zároveň budou dokončeny již během jara 2022.

Lokalita

Rodinné domy Lesní Stráň najdete ve městě Petřvald, v těsné blízkosti Ostravy, Havířova a Karviné, tedy v Moravskoslezském kraji. Projekt vzniká konkrétně na okraji Pežgovského lesa, jehož plochu 600 hektarů budou moci budoucí majitelé moci využít k procházkám, cyklistickým výletům i relaxaci. V obci je k dispozici plná občanská vybavenost se školami, školkami, obchody i službami - včetně zdravotnických služeb či sportovišť.

Autem je navíc možné dojet do Ostravy, Havířova či Karviné do 15 minut. Lokalita je tedy ideální pro všechny, kteří chtějí zůstat na dosah ruchu větších měst, ale zároveň touží po bydlení blízko zeleně, s dostatkem klidu a soukromí.

Lokalita

Lesní, Petřvald, Moravskoslezský kraj

Co si o projektu “Rodinné domy Lesní Stráň” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty