28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Rodinné domy Lipence

Vyprodáno
Pohledná, Lipence, Praha 5

Detaily

 • ID:
  6331
 • Stav:
 • Developer:
  RD Lipence
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Lipence
 • Byty k nastěhování od:
  2013 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  210 - 258 m2
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  5+kk - 7+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Rodinné domy Lipence, který je známý pod názvem RD Lipence, vyrostl v městské části Praha 5 - Lipence. V rámci projektu byla realizována výstavba 8 rodinných domů. Ke každému domu patří prostorná dvojgaráž a rozlehlá zahrada, jejíž rozměry se pohybují od 222 m2 do 782 m2. Novostavby developerského projektu Rodinné domy Lipence jsou propojeny relaxačním areálem, ve kterém si můžete dopřát vytouženého odpočinku během toho, co si vaše děti budou hrát. V relaxačním areálu je situováno dětské hřiště a také krytý bazén o rozměrech 5x10 metrů. Pohodlí a bezpečí v rámci areálu vám zajistí správce společných prostor. Novostavby vás zaujmou svým prostorem a vzdušností. RD Lipence je již třetí etapou úspěšného projektu. Třetí etapa byla dokončena koncem roku 2013. Developerem pojektu je společnost Business Centrum Mikrotechna a.s.

Domy: Rodinné domy Lipence vám nabízí 8 nových domů o dispozicích 5+kk a 7+kk. Součástí každého domu je sklep. Specialitou staveb je místnost, kterou můžete využívat jako tělocvičnu, dílnu, popřípadě společenskou místnost nebo vinný sklípek. Užitná plocha domů se pohybuje od 210 m2 do 258 m2. Na stavbu byly použity jen ty nejkvalitnější materiály, například keramické pálené zdivo, zateplovací minerální vlna či sanitární vybavení JIKA. V rámci vybavení jsou vám nabídnuty nadstandardní prvky jako krbová kamna a moderní schodiště z pohledového betonu a se skleněným zábradlím. Mezi další prvky patří dřevěná eurookna, dubové podlahy či velkoformátová dlažba. Dominantou domu jsou tři oddělené ložnice. Užívat si dále můžete dvou koupelen s WC a terasy se zahradou.

Lokalita: Nové rodinné domy Lipence se nachází v Praze 5 nedaleko soutoku Berounky s Vltavou. Lokalita se pyšní skvělou dopravní dostupností, občanskou vybaveností a přírodou. Od novostaveb se k nejbližší zastávce metra (Smíchovské nádraží) dostanete autobusem. V blízkosti se můžete napojit na nově otevřený pražský okruh. V obci najdete mateřské i základní školy, pošty, dále nákupní i zdravotní střediska a restaurace. Zasportovat si můžete v místním golfovém areálu nebo můžete vyrazit na kole po některé z mnoha značených cyklostezek. S rodinou můžete vyrazit i na procházku. Využít můžete některou z nabízených turistických tras, např. K Cukráku, Svatojakubskou cestu či Evropskou dálkovou trasu. Nebo můžete vyrazit do nedalekého pohoří Brdy a obdivovat zde krásy přírody a užívat si božského klidu.

Lokalita

Pohledná, Lipence, Praha 5

Co si o projektu “Rodinné domy Lipence” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty