Rodinné domy Makovice

Aktualizováno: 14 května, 2011
Rodinné domy Makovice
Adresa Makovská, Dolní Počernice, Praha 9
K nastěhování od vyprodáno
Velikost jednotek 5+kk
Plocha (od - do) 142 - 146 m2
Developer Real-Treuhand Reality s.r.o.


O projektu:

Developerský projekt Rodinné domy Makovice se nachází v městské části Dolní Počernice na Praze 9. Autorem projektu je developerská společnost Real- Treuhand Reality, dceřiná společnost Raiffeisenlandesbank Oberösterreich. Nabídka obytného komplexu Rodinné domy Makovice zahrnuje rodinné domy a pozemky připravené na budoucí výstavbu klientova domu. Realizace resortu byla rozdělena do tří etap, v jejichž rámci bylo vystavěno 11 rodinných domů a připraveno 8 pozemků.

Domy:

Nové bydlení domy Makovice vám nabízí tři typové novostavby – typ „A“ o užitné ploše 144,3 m2, typ „B“ o užitné ploše 146 m2 a typ „C“ o užitné ploše 142,3 m2. K prodeji je určeno celkem 11 rodinných domů. Počty nových domků zastupující jednotlivé typy jsou – 4 dvojdomky typu „A“, 6 dvojdomků typu „B“ a 1 samostatný rodinný dům typu „C“. Plocha pozemků náležících k novostavbám činí 452 – 590 m2. V současnosti jsou v prodeji dvojdomky typu „B“ o dispozicích 5+kk a ve standardu Shell and Core. Shell and Core znamená, že jednotlivé domy jsou ponechány v základní úpravě (bez finálních úprav a vybavení interiéru) a následně vybaveny dle přání klienta. Při výstavbě byly použity kvalitní materiály, např. keramické tvárnice a dvojitá akustická stěna mezi dvojdomky, dřevěná eurookna s izolačním dvojsklem či kročejová izolace zabudovaná v podlaze. Součástí jsou také přístřešky na auta, tzv. carport. Ceny rodinných domů se pochybují v rozmezí od 6 885 944 Kč do 7 972 522 Kč bez DPH. Cena domu zahrnuje i cenu pozemku náležícího ke stavbě.

Pozemky:

Zájemci si mohou koupit pozemek určený k budoucí výstavbě. Vybírat můžete z 8 pozemků o výměrách 382 m2 až 428 m2. Pozemky jsou kompletně zasíťované a připravené k individuální výstavbě. Ceny pozemků se pohybují v rozmezí od 2 508 935 Kč do 2 848 340 Kč bez DPH.

Lokalita:

Pozemky a novostavby Makovice se nachází v Praze 9 – Dolních Počernicích, které leží přibližně 10 kilometrů od centra Prahy. Lokalita se pyšní skvělou dopravní dostupností. V blízkosti obytného komplexu stojí vlaková stanice, zastávka MHD a přímo v místě developerského projektu je situováno napojení na metro. V okolí novostaveb najdete veškerou občanskou vybavenost, např. mateřskou i základní školu, anglickou mateřskou školu, supermarket či restauraci Léta páně, která se nachází v zámeckém parku. Zasportovat si můžete v místním areálu TJ Sokol nebo na novém golfovém hřišti Golf Resort Black Bridge. Na procházku a za odpočinkem můžete vyrazit k Počernickému rybníku, přírodní památce zahrnující i lesní pozemek a část zámeckého parku.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (78 hlasů, průměr: 4,45 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky