02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Makovice - prodej rodinných domů zahájen

Vyprodáno
Makovská, Dolní Počernice, Praha 9

Detaily

 • ID:
  6717
 • Stav:
 • Developer:
  Real-Treuhand Reality s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Dolní Počernice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  142 - 146 m2
 • Velikost jednotek:
  5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Rodinné domy Makovice k prodeji se nachází v městské části Dolní Počernice na Praze 9. Autorem projektu je developerská společnost Real- Treuhand Reality, dceřiná společnost Raiffeisenlandesbank Oberösterreich. Nabídka obytného komplexu Rodinné domy Makovice zahrnuje rodinné domy a pozemky připravené na budoucí výstavbu klientova domu. Realizace resortu byla rozdělena do tří etap, v jejichž rámci bylo vystavěno 11 rodinných domů a připraveno 8 pozemků.

Domy: Nové bydlení domy Makovice vám nabízí tři typové novostavby – typ „A“ o užitné ploše 144,3 m2, typ „B“ o užitné ploše 146 m2 a typ „C“ o užitné ploše 142,3 m2. K prodeji je určeno celkem 11 rodinných domů. Počty nových domků zastupující jednotlivé typy jsou – 4 dvojdomky typu „A“, 6 dvojdomků typu „B“ a 1 samostatný rodinný dům typu „C“. Plocha pozemků náležících k novostavbám činí 452 – 590 m2. V současnosti jsou v prodeji dvojdomky typu „B“ o dispozicích 5+kk a ve standardu Shell and Core. Shell and Core znamená, že jednotlivé domy jsou ponechány v základní úpravě (bez finálních úprav a vybavení interiéru) a následně vybaveny dle přání klienta. Při výstavbě byly použity kvalitní materiály, např. keramické tvárnice a dvojitá akustická stěna mezi dvojdomky, dřevěná eurookna s izolačním dvojsklem či kročejová izolace zabudovaná v podlaze. Součástí jsou také přístřešky na auta, tzv. carport. Ceny rodinných domů se pochybují v rozmezí od 6 885 944 Kč do 7 972 522 Kč bez DPH. Cena domu zahrnuje i cenu pozemku náležícího ke stavbě.

Pozemky: Zájemci si mohou koupit pozemek určený k budoucí výstavbě. Vybírat můžete z 8 pozemků o výměrách 382 m2 až 428 m2. Pozemky jsou kompletně zasíťované a připravené k individuální výstavbě. Ceny pozemků se pohybují v rozmezí od 2 508 935 Kč do 2 848 340 Kč bez DPH.

Lokalita: Pozemky a novostavby Makovice se nachází v Praze 9 – Dolních Počernicích, které leží přibližně 10 kilometrů od centra Prahy. Lokalita se pyšní skvělou dopravní dostupností. V blízkosti obytného komplexu stojí vlaková stanice, zastávka MHD a přímo v místě developerského projektu je situováno napojení na metro. V okolí novostaveb najdete veškerou občanskou vybavenost, např. mateřskou i základní školu, anglickou mateřskou školu, supermarket či restauraci Léta páně, která se nachází v zámeckém parku. Zasportovat si můžete v místním areálu TJ Sokol nebo na novém golfovém hřišti Golf Resort Black Bridge. Na procházku a za odpočinkem můžete vyrazit k Počernickému rybníku, přírodní památce zahrnující i lesní pozemek a část zámeckého parku.

Lokalita

Makovská, Dolní Počernice, Praha 9

Co si o projektu “Makovice - prodej rodinných domů zahájen” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty