28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

Více aktualit

Developerský projekt Rodinné domy Maršov

Vyprodáno
Maršov, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Maršov
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2024
 • Počet bytů celkem:
  5
 • Velikost jednotek:
  4+kk

O projektu

Projekt Rodinné domy Maršov nabízí celkem 5 nízkoenergetických rodinných domů se dvěma podlažími, které jsou řešeny v minimalistickém funkčním stylu akcentujícím využití prostoru. Všechny domy disponují terasou a vlastní zahradou. V nabídce jsou domy s garáží nebo parkovacím stáním před domem. Dispozice domů jsou 4+kk s rozlohou od 106 do 119 čtverečních metrů. Předpokládaný termín dokončení výstavby je první polovina roku 2023.

Lokalita

Rodinné domy najdete v obci Maršov, ležící v okrese Brno-venkov. Jedná se o obec s převažující nízkou rodinnou zástavbou a 520 obyvateli. V docházkové vzdálenosti od nemovitosti jsou potraviny, restaurace, obecní úřad a autobusová zastávka. Prostor pro odpočinek naleznete například u Maršovského jezírka, Maršovských vodopádů či Maršovského mlýna. Plnou občanskou vybavenost nabízí město Veverská Bitýška vzdálené 7 minut autem, nebo dále Velká Bíteš či Tišnov, kam dojedete autem za necelou čtvrt hodinu. Do centra Brna se dostanete autem za 35 minut. Lokalita je vhodná pro všechny, kteří hledají bydlení s dostatkem klidu a soukromí, ale zároveň na dosah vybavenosti města.

Lokalita

Maršov, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Rodinné domy Maršov” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty